Falošné makrónky

5. apr 2024

Chystam sa piect makronky a pocitam s tym, ze sa na prvy krat nepodaria. Videla som recept, ze nepodarky sa daju rozmixovat popridavat tam este ingrediencie ako rozslahane bielko a dat znovu na plech a piect, chcem sa opytat, ci je poznat rozdiel, ze tie makronky nie su prave? A v com je rozdiel? Dakujem

majlo1234
5. apr 2024

To som este nepocula, netusim aku to bude mat konzistenciu. Mne ked sa nepodarili, aj tak som ich naplnila a zjedli sa. Boli napriklad take tuhe lepkave, oproti normalnm krehkym😂 ale zjest sa dali, takze by som to proste skusala a nepodarky jedla

autor
5. apr 2024

@majlo1234 skor mi ide o to, ze ak su nepodarky chutovo a vyzorovo ako originaly, tak potom nebudu narocne na pripravu, ale to asi tak nebude.

mili2016
5. apr 2024

Piekla som makrónky niekoľko krát a vydarili sa mi až potom ako som si odsledovala rúru. Podľa mňa je najdôležitejšia teplota a dĺžka pečenia. A to je individuálne každý máme inú rúru

autor
5. apr 2024

@mili2016 dakujem za odpoved.

majlo1234
5. apr 2024

Pokial ti nepopraskaju, alebo nepreslahas sneh na noc tuho, nali by sa podarit 🙂 nezabudni ich nechat zaschnut pred pecenim na plechu

autor
5. apr 2024

@majlo1234 dakujem za odpoved.