Diétne a ľahké jedlá

11. sep 2021

Prajem pekný deň. V poslednej dobe sama na sebe pozorujem, že by som chcela aspoň na nejaký čas zmeniť stravu a doslova ulaviť žalúdku. Doteraz som sa stravovala normálne bežná domáca strava. Chcela by som však aspoň na mesiac-dva dať žalúdku “oddych” alebo ako to nazvať snád ma pochopíte. Chcela by som nejaké jednoduché, ľahko stráviteľné nezaťažujúce jedlá. Poraďte, nakoľko nemám skúsenosti. Nehľadám diétu to vôbec, len proste ľahkú stravu. Prípad e kde nájdem nejaké recepty? Neviem čo jesť v takomto prípade. Rozmýšlala som nejaký šalát alebo kuracie maso so zeleninou, ale to je tak všetko a viac neviem. Poraďte. Čo sa týka pitného režimu chvalabohu, pijem len čistú vodu alebo čaje.

skalnicka02
11. sep 2021

Ahoj, ja som dnes robila cuketovu babu s pohankou. Uvarila som trochu pohanky. Nastruhala som do misy surovu cuketu, zemiaky, cesnak, pridala vajce, sol, MČK, trochu hladkej muky. Vsetko zmiesala. Vyliala som to na plech na papier na pecenie. Piekla som hodku na 200st. Vyborne to bolo. 😊

dzejsik
11. sep 2021

pozri si Tinkine recepty, najdes kopu super lahkych jedal z beznych surovin

leuska15leuska15
11. sep 2021

Ahoj, na mesiac dva a potom sa vrátiš do normalu, načo je to dobre? (nemyslím to vôbec v zlom ani ustipacne, skôr tak realisticky) 🙂 podľa mňa je lepšie skúšať, zavádzať, osvojít sizdravé recepty navždy. Tinkine recepty sú top