Desiata do práce

26. aug 2022

Čo balite manzelom, aby im to chutilo, a ľahko sa jedlo?

bessie12
26. aug 2022

desiatu si robi sam. Ale obcas si zoberie do prace jedlo co bolo na obed alebo mu davam rozne zaviny na slano ci sladko. A samozrejme aj kolace.

pribinak
26. aug 2022

Áno, robím mu. Robim mu chlebík či zemou, nakrajam zeleninu.
Alebo koláč a pribalím ovocie.
Obedy má v práci.

cyberk
26. aug 2022

To co on mne, nic 🤣 zatial ma ruky zdrave

misinka0611
26. aug 2022

Urob kuracie tortilly, sandwich, obložené žemle, hamburger,obložené bagety, toasty, kúsok pizze, nepotrebuje neviem čo jesť, veď hneď potom má obed.

mikadooo
26. aug 2022

Môj si robí sám - rožok, jogurt, jablko alebo banán a ešte niečo sladké typu fidorka,horalka a pod.

andrejka1974
26. aug 2022

Môj ma v práci aj suchý obed dáva si chlieb so salámou,klobásku keď tak si kúpi šalát večeru máva teplú polievka a hlavne jedlo

majlo1234
26. aug 2022

Podobne ako @cyberk 😀 dost varim doma, ani ma nenapdne chystat mu desiate ako prvacikovi do skoly. Ale ma dobru mamku, pripravila ho na zivot kvalitne, nachysta si rano sam a obcas prichysta aj mne

sona96
26. aug 2022

Môj muž chodí na 12-ky a v živote by mi nenapadlo baliť mu jedlo. Však je to dospelý človek.

elizabet173
27. aug 2022

nikdy som to nerobila, teraz má v práci teplý obed, tak sa naraňajkuje doma a potom až obeduje, ale ani v minulosti som mu nič nechystala, je dospelý, dokáže si sám zobrať z chladničky to, na čo má chuť a pripraviť si to. Desiatu som robila dieťaťu do školy, kým bolo malé

mamusa123456789
1. sep 2022

Keď som chodila do prace tak si robil sam alebo si niečo cestou kúpil, teraz som na RD tak mu väčšinou chystám ja... To co mame uvarené, roztek alebo chlebík s pomazankou alebo sunkou/syrom a zeleninou, nejaké ovocie co ma rad a sladkosť a ku tomu fľašu minerálky