Delené boxy na desiatu

maria1678
23. jún 2021

Ahojte,
aké máte skúsenosti s desiatovými boxami? Sú lepšie tie členené, ktorých priehradky sa otvárajú či už samostatne alebo majú spoločné veko, alebo sú lepšie tie jednoduché bezkomorové? Či je lepšie boxy nepoužívať a baliť desiatu inak - kvôli zbytočnej hmotnosti? Ďakujem.

lusinda1989
23. jún 2021

Moja druhacka ma box s priehradkami a sme spokojni zmestí sa jej tam všetko aj na desiatu a aj na olovrant

aknamorka22
23. jún 2021

Ahoj, ja mám tento z ikea a spokojnosť. Mám malý aj veľký a vieš si tie priehradky vybrať podľa toho ako potrebujes 🙂 https://www.ikea.com/sk/sk/p/ikea-365-doza-s-pr...

rubinka
23. jún 2021

@aknamorka22 - neprehadzu sa tie veci medzi sebou v taške? Keď sa to prevráti napríklad?

zabina27
23. jún 2021

ale ako to pchate d otej skolskej tasky? my mame klasicku topgalku, je prvak, velke dosky, male dosky, peracnik, 1 priemerny box s desiatou a taska je plna... tiez som kupila take ako je to ruzove, ale proste to do tej tasky nezmestim... a najlepsie je, ze ak tak figu z tej desiaty zje, alebo iba zeleninu, no na porazenie 😀

aljosa1
23. jún 2021

@lusinda1989 jeho, ten je super, odkial je prosím?

lusinda1989
23. jún 2021

@zabina27 normálne sa jej to tam zmestí mame tiež topgal a pri výbere tašky som myslela aj na to aby mala samostatne vrecko na desiatu.

lusinda1989
23. jún 2021

@aljosa1 z TEDI za pár EUR majú aj dievčenský aj chlapčenský

belllinka
23. jún 2021

Máme tento a je super. Do kazdeho oddelenia jej dám niečo iné a má to pestré.

lusinda1989
23. jún 2021

@zabina27 mame tuto tašku

zabina27
23. jún 2021

aj tak neni nad ten lepenak v servitku z nasich cias 😀

jana_eyre_2
23. jún 2021

Ja som až teraz kúpila delene boxy z KiK, mám tretiaka a prvácku.. veľmi nám to tak vyhovuje.. doteraz som im dávala dózy čo sme mali doma, ale vždy som musela zvlášť zabaliť chlebík napr.aby sa nedotkol jablká alebo tak, lebo potom im to bolo nepríjemne jesť a vznikal zbytočný odpad..

1aduliatko1
23. jún 2021

@zabina27 veď to, do týchto boxov ani krajec chlebu, celý rožok natretý nevojde 😀 😀 .-D

patus_2
23. jún 2021

@1aduliatko1 ja som si tiež taký kúpila keď som ešte chodila na internát a natískala som tam jedlo na 2 dni, ale rohlík ani chlebík sa tam nezmestili na dĺžku. Stále som nadávala, že je to veľké nespratne, neviem si predstaviť mať toto v školskej taške..

ichbinich
23. jún 2021

@belllinka
Presne tento ma moja dcera, syn ma ten "o cislo vacsi". 😀
Kupila som ich na tento skolsky rok a su super!

majulino
23. jún 2021

@belllinka tento maju aj moje deti je skveky

malva123
23. jún 2021

@maria1678 moja otazka..to je nutne mat plastovy box na desiatu..my sme mali rohlik zabaleny v servitke..a dobre bolo..dnes same plasty ale reci o ekologii mame plnu pusu...ci tedi ci kik vsetko je to sajrajt z ciny...aby ten box neuskodil detom...

malva123
23. jún 2021

@jana_eyre_2 chlebik aby sa nedogkol janlka..lebo je to neprijemne jest? Ach booze..to ozaj dnes tak deti reaguju?

belllinka
23. jún 2021

@malva123 ty urcite nemas doma ziadne plasty, ze ta tak vytaca jedna plastova krabicka, opakovane pouzita 🙂 A ani nic v plaste nekupujes...

belllinka
23. jún 2021

@malva123 tak daj tip, aka zabalit desiatu. Ja jej nebalim chleba, ale chce iba ovocie a zeleninu a malu sladkost. Cize ako mam zabalit mrkvu, nakrajane jablko, hrozno, cucoriedky a pod.? Mam jej to dat do mikrotenaku, nech sa jej to popuci a kazdy den vyhodit jeden sacok? Ci ako?

aljosa1
23. jún 2021

@lusinda1989 dakujem, behnem tam pozrieť...

lusinda1989
23. jún 2021

@aljosa1 neni zac

jana_eyre_2
23. jún 2021

@malva123 ty určite rada jes jablko ktoré je od masla a papriky však.. prosím ťa ries svoje deti dobre?

esterba
23. jún 2021

@maria1678 my mame ten z ikey co bol vyssie, ten mensi. Viac proste na desiatu nezje a nic sa tam neprehadze. Na dlzku sa tam presne zmesti zemlicka z Lidlu do tej sirsej casti, do uzsej zelenina. Ale my aj tak preferujeme ovocie do oboch. Je lahky a zmesti sa vsade.

aknamorka22
23. jún 2021

@rubinka nie, lebo to viečko pekne pasuje. Tie priehradky sú až po veko, mozno5 ak tam je milimeter medzera 🙂

maria1678
autor
23. jún 2021

@belllinka tento sa pozdáva aj mne. Chcem delený box pretože neviem ako inak baliť zvlášť ovocie, zeleninu a pod.

maria1678
autor
23. jún 2021

Ďakujem všetkým za reakcie.

tigev
19. aug 2022

@belllinka odkial je ten box? Dakujem

ichbinich
19. aug 2022

@tigev
To je sistema, mava ho o tomto case Lidl. U nas v Rakusku od buduceho pondelka, tak davaj pozor na reklamy aj na Slovensku, pokial viem, maju tie akcie naraz alebo iba s miernym posunom.
Pre syna som objednala potom modry z Amazonu, lebo v Lidli som schmatla uplne posledny ruzovy box 😀

belllinka
19. aug 2022

@tigev sistema box. Maju napr. na alze ale aj inde. Viac typov

aadusik
8. jan 2024

@lusinda1989 kde sa da prosim kupit.konkretne tento box?