Dajte tip na sladké raňajky

annabel12
22. mar 2021

Ahojte, dobrý deň.
Poraďte prosím nejaké sladké raňajky. Vo forme smoothie, kaše, pudingov. Ja už neviem čo vymýšľať 😀🙂

lindous
22. mar 2021

Ovsená kaša na milióny spôsobov - s jabĺčkom a škoricou, višňami a makom, lesným ovocím alebo karamelizovanými broskyňami/banánmi sú moje topky 🙂

pribinak
22. mar 2021

Jogurt s medom ovocím a porazenými orieškami.
Lievance s ovocím
Vianočka s medovou nátierkou

ivangeline
22. mar 2021

Z krupice..psena..kukuricnej kase...ovsenych vlociek...a neviem coho este. Je toho vela. A na vode ci mlieku..a rozne ovocie..skorica..vanilka...kakao..med...oriesky milion druhov..cokolada..Vsak je toho habadej. Ak sa nebojis experimentu,tak aj zelenina do smoothies a rozne koreniny. 🙂 Pudingy ja nemusim. Ale kase jeme rozne. 🙂 Co doma najdeme!to tam hodime. :D :D

choco6
22. mar 2021

Ja som dnes robila palacinky, ale ja do nich stale nieco pridam kokos, mak, nastruhane jablcko, hruska. Ovsenu kasu obcas, v DM predavaju aj musli pre deti, alebo vyrobit domace jogurty, pribinaciky z tvarohu, smotany atd.

xjakubikovak
22. mar 2021

Kaše- pohánkova, psenova, cirokova, quinoova, ovsené, bulgur, kuskus ... Buď v mlieku rastlinnom/ obyčajnom alebo vo vode.
Ochutiť- ovocie- mrazené, sušené, čerstvé, lyifilizovane.
Čokoláda, kakao, kokos, škorica, oriešky
Semienka- konopné, ľanové...

simsalabim
22. mar 2021

Ja zboznujem rozmrazene drobne ovocie (ribezle, maliny, cucoriedky..), na to biely jogurt a musli.

stanislavicenka
22. mar 2021

Kase. Dnes psenova, pseno co vode, trosku vanilky, a dochutit cimkolvek. Dochucujem, co mam doma, susene maliny mrazom, banan, susene jablko, domaci dzem, nasekane oriesky, semienka, med, skorice, cokolvek ti napadne, a chuti ti. A potom palacinky, lievance. V zime mam rada teple ranajky, takze jogurty nie

luccija
22. mar 2021

@annabel12 wafle s pudingom, mrazenym ovocím...ináč Vam chutia sladké raňajky?mňa vôbec nezasytia som zvyknuta na slané, ale občas si dám sladké

missviolet
22. mar 2021

Ja si davam activiu s granolou (gabbys granola, naj granola) s cucoriedkami ci inym ovocim

1xenia1
22. mar 2021

Lievance = na jednu porciu 1 banán, 1 vajce, lyžička vanilkového proteínu (môže byť ale nemusí), vanilková aróma, zahustiť ovsenými vločkami do požadovanej konzistencie a môžeš robiť lievance. Dávame si na to džem, orieškové maslo a ovocie

enoula
22. mar 2021

Kvaskova domaca vianocka s mandlami a brusnicami/hrozienkami.. aaaach

domkad
22. mar 2021

Lievance, francúzske toasty, ovsené kaše s ovocím, CHIA puding , lístkové cesto naplniť sladkou plnkou a upiect, alebo bananový split( prekrojiť banan pozdĺžne, obe polovice spojiť potom do "loďky" dať tam jogurt alebo tvaroh,ovocie bobulovite , musli,kokos,čo len chcete) - toto je moje naj

eko22
22. mar 2021

@annabel12 ja robievam bananové lievance, sú chutné a rýchle 🙂

spolumatka
22. mar 2021

Ja milujem ryžovú kašu ( chutí ako klasická krupicová kaša ) len rýchlejšia príprava.
S kakaom čistým , ovocím
Alebo čistý biely jogurt , granola , čerstvé ovocie
Francúzske toasty ( toast vo vajíčku ,kúsok vanilkového cukru ) potrieť džemom , nutellou , ovocie
Lievance s jahodovou penou , sirupom

andreatytler
22. mar 2021

@annabel12 Ovsenne vlocky s hrozienkami, kakaom, kokosom a cukrom.
Ovsenne vlocky s hrozienkami, jogurtom, ovocim a tekvicovymi semiackami.

orta
22. mar 2021

robievam ryzovu kasu, ovsenu kasu, chia puding, jogurt s domacou granolou, proteinove lievance, niekedy aj babovku mame miesto ranajok 🙂

nikazuz
22. mar 2021

Ja tiez robievam kase na rozne sposoby. Ryzova, paenova, ovsena, kukuricna, spaldova, pohankova... s ovocim (cerstve, mrazene...), oriesky, orieskove maslo (kesu, mandlove, lieskovcove...), kokos, lanove semiacka... variacii je tam cela 😉 potom si niekedy pripravim dopredu do chladnicky chia puding, ale o taky pohar - ovsene vlocky, rastlinne mlieko, ovocie, oriesky a na druhy den len vytiahnem a zjem. Alebo ked je viac casu tak vlocky+banan+oriesky a dat upiect do rury...