Cuketa

karkulka111
4. okt 2016

Ahojte. Dostala som zelenú cuketu dva kusy a neviem recepty okrem vyprazanej cukety. Prosím dajte má niekde na link s cutekovymi receptami. Alebo mi napíšte chutný recept . Ďakujem 🐒😁

evittam
4. okt 2016

@karkulka111 Cuketový koláč, prívarok, cuketová polievka, cuketové placky, grilovaná cuketa, cuketové špagety,.....

tajomna21
5. okt 2016

@karkulka111 cuketovy kolac na slano vyborny ... 300 g cuketa (nastruhana vyzmykana), 100 g hl muky (ja davam pomlete ovsene vlocky), 150 g struhany syr, 80 ml olej, 2 vajcia, sunka na kocky nakrajana, pazitka od oka, 1CL prasku do peciva ... vsetko zmiesat, dat na plech a upiect ... este zvyknem niekedy pred dopecenim posypat na vrhu jemen nastruhanym syrom ... v podstate tam mozes dat cokolvek, co ti napadne .. ja robim zdvojitej davky, je to na mensi plech, nie je to moc vysoke, skor nizke (nedavam muku, tak tam nema co "napucat")

jasminet
5. okt 2016

aj cuketovy kolac na sladko...tiez mnam http://www.mimibazar.sk/recept/41815/vyborny-cu... ale namiesto hrozienok davam platky mandli, cokoladou nepolievam a cukru staci 150g...

moni244
5. okt 2016

Das do googla "recepty z cukety" a hned mas kopec inspiracii