Čokoládová plnka do torty

spalviktoria
17. aug 2021

Milé mamičky, poraďte chutnú ( nenáročnú) čokoládovú plnku do torty, ktorá bude chutiť nájme deťom, chcem ju skombinovať s pribinačikovou plnkou.
Ďakujem 😊

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarinka2012
17. aug 2021

@spalviktoria Moja TOP čokoladova - 200 gr horkej čokolády ( alebo normalne na varenie čokoládu používam) + 200 gr cukru rozpustíte (uvaríte) v 200 ml šlahačky - v recepte sa píše že to nemá vrieť ale ja som to prevrela vždy a nič sa nestalo 😎 , necháte to vychladnuť a zmiešate s 200 gr zmaknutým maslom ( nie margarin ani Hera ale rajo, alebo niečo podobne) - ja vždy zožeriem polku tej zmesy čokoladovej pri výrobe 😀 takže robim aj o 100 gr vacsiu davku niekedy lebo sa poznam

osky
17. aug 2021

Parizska slahacka:
Pripravuje sa den vopred.
Nechaj zohriat slahackovu smotanu do bodu varu-ale nesmie sa varit.
Pridaj kakao a cukor a dobre rozmiesaj,aby neboli hrudky/ked aj cosi ostane ,nevadi./
Po vychladnuti vloz poriadbe vychladit do chladnicky.
Aspon 12 hodin.
Potom vyslahaj mixerom ako slahacku.
Nebude tiect,bude drzat tvar
Mnozstvo neuvadzam,mozes robit podla chuti.
Ale na pol litra slahacky cca 100g kakaa.

Aj samotna prevarena slahacka s cukrom je super plnka.

Krem s mascarpone:
500g mascarpone
2 slahacky
Kakao a cukor podla chuti
Vsetko spolu vyslahat

Maslovy krem:
Uvarit husty vanilkovy puding-300ml mlieka,1 sacok vanilkoveho alebo kakaoveho pudingu na pol l mlieka,

250g masla vyslahat do hladka s praskovym cukrom podla chuti,
Potom po troskach zaslahavas puding.
Ak si varila vanilkovy,na zaver pridas do kremu kakao podla chuti.

Kakao mozes nahradit aj stopenou cokoladou,v tom pripade musis asi pridat maslo.

matula77
17. aug 2021

Ja robievam 2 coko rozpustit, vychladit, mixnut s 2 x 400gr kyslej smotany a 1 creme ole cokoladove a vsetkym nam chuti najviac (viac ako mascarpone plnky co robievam...)

roomaa
18. aug 2021

Žienky vy mi tu viete takú chuť na sladké spraviť, že potom už len snorím, kde čo doma mám aby som si dala 🙂

simca06022011
18. aug 2021

@spalviktoria slahackova smotana do mrazaku, na cca 2h, pretrepat cca kazdu pol hodinu... vyslahat riadne, vslahat rozpustenu cokoladu.

emmusska
19. aug 2021

Baby a najlepsie taku aby sa nezacala tak skoro topit? Lebo akurat na vikend som chcela krstniatku urobit, ale problem je ten, ze asi hodku budeme cestovat a nam klimoska v aute vypovedala. Tak potrebujem ju urobit nejako tak aby vydrzala :/

kazuso
19. aug 2021

Zamraziť vodu vo fľašiach od minerálky, dať na dno primerane veľkej krabice, na to uterák a na to tortu. Zatvoriť krabicu, zakryť hrubou dekou a torta bude v poriadku.

eevvaas
25. júl 2022

sarinka2012 Ten čokoládový krém vobec nestuhol, len čo som sa nazlostila!

carrie27
29. júl 2022

@sarinka2012 vyskusala som vas krem ale uplne je riedky,mate nejaku radu? Vdaka