Čoko plnka bez masla

mimka15
5. aug 2016

Baby poraďte čokoládovu plnku do torty,ale bez masla,alebo s minimom masla. 🙂

sara07
5. aug 2016

skús mascarpone napr alebo kombinaciu mascarpone a troška masla, ale rátaj že to nebude také tuhé

twiggi_veggie
5. aug 2016

https://varecha.pravda.sk/recepty/avokadovo-kak... myslim zeby to bolo super aj ako plnka 🙂

miriam666
5. aug 2016

vyskusana a skvela: uvar 2 Zlate klasy v mlieku podla navodu, len mlieka daj len polovicu, teda akoby si varila len z jedneho, do horuceho vmiesaj cokoladu...ked to vychladne, vslahaj velky biely jogurt, plnka je husta, chutna a uplne bez masla....

jumama
5. aug 2016

Kremova napln od Dr. Oetkera - to sa len s mliekom vyslaha, taky prasok ako puding to je (napr. tu je aj so zlozenim: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-S... ...sestra robieva striesku z BB keksikov, v prostriedku tato plnka a banan a je fajna, taka lahka...

zuzana2000
5. aug 2016

daj si variť dve šlahačkové smotany do hrnčeka, pridaj jednu nalámanú horkú čokoládu, jednu mliečnu čokoládu, keď sa to začne variť, tak to odstav, nemiešaj!!!! .....na noc daj vychladnúť do chladničky a na druhý deň len vyšlahaj mixérom 🙂

inka04
5. aug 2016

namiesto masla pouzi kokosovy olej

mamickavnudzi
5. aug 2016

Ja by som poradila nasledovne kedze som robila nie tak davno cokoladovu tortu, bez spetky masla !
No neviem o aku sa jedna tak budem pisat podla mojho
300Ml smotana na slahanie
300g cukor (podla chuti)
3x puding dr.etker
1L mlieko (kravske z automatu, alebo 3,5%)
1varova cokolada
1-3PL kakao
Postup jednoduchy uvaris husty puding +vmiesas pre samotnym varenim kakao das vychladnut, sem tam premiesaj aby sa nespravila koza
Kym puding chladne postav varit smotanu musi vriet, vloz do nej varovu cokoladu nasekanu na kusky a nechaj nech sa roztopi, po vychladnuti vyslahaj a postupne zamiesavaj pri malych otackach puding ...

mimka15
autor
6. aug 2016

@mamickavnudzi dalujem🙂

mimka15
autor
6. aug 2016

@zuzana2000 dalujem🙂

petulda333
6. aug 2016

Ja robim takto do pohara nalejem pol deci vody a vsypem 2bal.zelatiny a necham napucat,medzitym si nad parou roztopim cokoladu s lyzicou masla a vmiesam 3lyz.kakaa,este do horucej cokolady vmiesam zelatinu a vymiesam do hladka a necham vychladnut,potom si vyslaham smotanu na slahanie bud klasika biela alebo parizsku a vmiesam cokoladovu zmes a necham vychladnut este...mnamka

petulda333
6. aug 2016

Zabudla som ze roztapam 200g horkej coko a slaham cca 400ml smotany na slahanie

simsalabim
6. aug 2016

@mimka15 Ja robim takto - do slahcky nalamem jednu cokoladu na varenie (alebo horku) a vanilkovy cukor. na miernom ohni miesam, kym sa coko neroztopi, staci mierny plamen, slahacka bude mierne tepla -pozor, nesmie zovriet!!! Nachas to cele v chladnicke par hodin a potom pridas jeden stuzovac slahacky vyslahas - mnam. Super parizsky krem. Na jednu tortu robim z 2 nasobnej davky,