Čo varíte najčastejšie k cestovinám?

13. sep 2024

Ahojte, co najcastejsie robite k cestovinam? Okrem bolonskej, syrovej, nivovej a smotanovej omacky? 😏🙈 na nete je toho spusta naozaj ale niektore suroviny pomaly ani precitat neviem 🙈

buberova
13. sep 2024

Vajíčko 🤣🤣

sasitimi17
13. sep 2024

Ja som minule len tak vymyslela paradajkovu omáčku do toho olivy a parky a bolo to ze tip top 👌 potom ešte fajn je aj carbonara

patka06
13. sep 2024

šampiňónová omáčka je u nás najobľúbenejšia

kavasmliekom
13. sep 2024

Ako k cestovinam?
Robím rôzne mäso na šťave.
Potom cestoviny s makom, tvarohom, vajcom, Hubova omáčka, s kapustou....

monkop
13. sep 2024

Cviklova so syrom

bbshop
13. sep 2024

Tuniakove cestoviny alebo cestoviny s bazalkovym pestom

really8
13. sep 2024

Zrovna dneska som upiekla hokaido, do toho capla cream cheese a vybavene. Ako hovori moj 2rocny. Mnam mnam

minenkak
13. sep 2024

Syrovo hribovu omáčku

tahomi
13. sep 2024

Ak cestoviny, tak alfredo, cacio e pepe, aglio e olio a kopec inych klasickych talianskych receptov.
Mas to rychlo a chutne

mirkie
13. sep 2024

cuketa, paradajky, olivy, kari, cesnak (len na zaciatok oprazim a vyberam), parmezan, trosku smotany. moje dievcata sa nevedia dojest

beckinka
13. sep 2024

Pesto z Lidla, kukuricu a mozarellu. Neviem sa toho dojest

natalka13
13. sep 2024

Omacky co dum da
Tuniak
Susene paradajky
Losos
Cukinova
Porkova
Cesnak olej chilly
Carbonara.....

lakebabe
13. sep 2024

Najčastejšie k spagetam carbonara to je rychlovka, potom hríbovu, šampiňónovu, kuracie mäso smotanová omáčka kukurica , paradajková

viestta
13. sep 2024

my mame radi cerbonara cestoviny, okrem toho co bolo vymenovane aj huby dusene na masle a primiesam tam cestoviny. Ale uspech mala aj mrkva nastruhana skrabkou na zemiaky na stuzky, podusena s maslom a hraskom a k tomu fetucine

sisska96
13. sep 2024

Všetko okrem vyprážaných :D

queen_mary
13. sep 2024

Aglio olio, limone. A na to kopa parmezanu. Jednoduche a vyborne!🙂 mam rada aj carbonara, ale tie su dost tazke, tak to tak casto nerobim

dankabg
13. sep 2024

Teraz som robila so zeleninou. Na masti osmahla brokolicu, cuketu, šampiňóny a špargľu, uvarila cestoviny, dala k zmesi, k tomu jedno crievko bambina a polku nivy a bolo to super. Dokonca aj muž povedal, že môžem také variť častejšie 🙂ale zvyknem robiť aj cuketove/ tekvicové omáčky s vegan smotanou( zo sladkej smotany mi je zle, preto ju pri varení nahradzam s vege) super sú aj cestoviny s lososom, orechmi a dusením špenátom, poprípade s prosciutom a olivami.

ivangeline
13. sep 2024

Cestovinový šalát.

zlatican
13. sep 2024

Granadiersky pochod

dadulala
13. sep 2024

Kuracie prsia na smotane,alebo upiecť feta syr so cherry paradajkami a bazalkou v rúre,potom popucit a zamiešať s penne.Je to super

autor
13. sep 2024

@buberova 😁😁😁

autor
13. sep 2024

@viestta to znie zaujimavo 🤤

autor
13. sep 2024

@ivangeline moc majonezy nemam rada, pridavate kyslu smotanu?

h2
13. sep 2024

Práve včera som robila makaróny a k nim pre syna a pre seba bolonskú omáčku, pre muža hlivový perkelt. (Muž neje paradajky v žiadnej podobe a nemá rád mleté mäso, syn zase nemá rád huby... 🤷‍♀️)

viestta
13. sep 2024

teraz robila Mary Berry: Bylinky rozmixovat, pridat kyslu smotanu premiesat s horucimi cestovinami. Vyzeralo to prudko zravo

sense
13. sep 2024

Cestoviny, mozzarella,paradajky, rukola, olív olej, balsamico

findomatej
14. sep 2024

@monkop ahoj, prosím ako robíš cviklu so syrom? Ďakujem 🙂

ysseba
14. sep 2024

Tuniakove- k uvarenym cestovinam zamiesam tuniaka v olivovom oleji, pridam kukuricu, cierne olivy nakrajane na kolieska, nejake susene bylinky (bazalku alebo provensalske) a posypem parmezanom. Alebo este mam rada s bazalkovym pestom (pridavam aj cerstve cherry rajciny) a parmezan - to je pre mna uplny ideal na leto. Alebo este v bille kupujem rozne pestá na cestoviny. Najradsej mam pesto rosso od pazani

dory11
21. sep 2024

Pomodoro cestovina
Špenátová omáčka a cestovina
Carbonare
Conpoloci niejak tak sa to volá

autor
Včera o 06:36

@dory11 spenatovu aku?