Čo varíte na víkend?

7. sep 2024

Ahojte ☺️ prosím Vás, inšpirujte ma. Ideálne by bolo niečo rýchle a sýte.. Nemám na mysli vyprážaný syr a rezne ale nejaké plnohodnotné jedlo, pretože ja už som došla s nápadmi. Ďakujem 🥰

simsalabim
7. sep 2024

Skoro bez roboty https://www.bbcgoodfood.com/recipes/gnocchi-tom... a k tomu listovy salat s rukolou.

stellarstar
7. sep 2024

Akurát mi kysne cesto na langoše, je to moja premiéra tak uvidíme čo z toho bude 🤣 a zajtra bude rizoto

liusa82
7. sep 2024

dneska Ratatouille

biba_18
7. sep 2024

plnohodnotné jedlo dnes obed a věcera: kari z červenej šošovice so zeleninou, k tomu quinou a za tým zlaté kiwi a na večeru červenú fazuľu s balkánskym syrom, k tomu ražný chlebík a za tým jabĺčko… zajtra budem robiť na obed lososa so šalátom s pečenými gnocchi, ovocie ešte neviem, asi jahody a na večeru rozmýšlam caprese s ražným chlebíkom a tiež jablko za tým…

kvadrinkaaa
7. sep 2024

Dnes len vývar a ideme opekať. Zajtra bude sviečková. 😋

jajanka31
7. sep 2024

Znojemske hovadzie, ryza a slepaci vyvar s cestovinou to bude dnes aj zajtra

henka123123
7. sep 2024

Dnes kuracie sote a placky...zajtra kapustove strapacky a gulasovu polievku

autor
7. sep 2024

@henka123123 myslíš sote v zemiakovej placke?

henka123123
7. sep 2024

A cez tyzden bude perkelt z kuracich stehien vykostenych a cestovina...file na masle a hrasku a zemiakove pyre..chili con carne z hovadzieho mleteho k tomu varene zemiaky...rizoto z kuracich pecienok.....ano kuracie sote a zemiakove placky

henka123123
7. sep 2024

Vcera sme mali zapekany karfiol so sunkou a syrom a vajickovu polievku..

autor
7. sep 2024

@henka123123 nechápem ženy ako tak vedia dopredu aj týždeň naplánovať obed 🤷 alee asi teda mám víťaza
Mám rada zemiakové placky so sote.. Aj keď to nieje najrýchlejšie na prípravu 😁

henka123123
7. sep 2024

Ja varim podla toho ako maso nakupim a mam v mraziaku..vzdy nakupim na cely tyzden.si objednam tesco a aj podla toho co maju v akcii nakupim do mraziaka a podla toho vaim cez tyzden..cez tyzden uz len dokupujeme pecivo..pripadne ze vypadne mi slahacka abo co tak tak

h2
7. sep 2024

@henka123123 Mňám, s tým soté v placke si narobila chute aj mne, spravím niekedy na budúci týždeň. 👍

lindous
7. sep 2024

Autorka, jedlo teda vidím, že už si našla, tak len k tomu plánovaniu, ja som to tak začala robiť, keď som potrebovala trošku viac strážiť financie a prirástlo mi to k srdcu, radšej k tomu nachvíľu spolu sadneme v piatok a spravíme si aspoň približný jedálniček (počas týždňa robím drobné úpravy a prispôsobujem času a chuti) a v sobotu podľa toho nakúpime akoby som každý deň mala rozmýšľať čo variť a čo k tomu musím dokúpiť + menej plytváme, lebo s tou jednou surovinou, už rovno naplánujem toho viac - to mne osobne predtým robilo problém 🙂 a veeeľa inašpirácie vždy nájdem tu v skupine Dnes na obed

janinah
7. sep 2024

Keďže som varila na stavbu tak segedinsky,ale ja mam cez víkend stravu v hoteli.Po dovolenka all inclusive mam však strašnú chuť na halušky s tvarohom.

1fifinka1
7. sep 2024

Ja som napichala na spajdle kuracie prsia, striedavo s prerastenou slaninkou a cibuľou, k tomu zemiaky a ryža pol na pol, s grilovacím korením a kari. K tomu zeleninový šalát z našej zeleniny. Bude aj na zajtra. Dúfam.

lucia13022023
7. sep 2024

My sme mali kačacie prsia so zemiakovo-parmazanovou kašou a demi glace omáčkou.. A zajtra šalát s Halloumi a pečene bataty 🤤

fido69
7. sep 2024

@biba_18 Tak presne kari z červenej šošovice som varil včera. A je famózne. K tomu cibuľovo-rajčinový šalát, ryža a indický chlieb. 😉

fido69
7. sep 2024

@henka123123 Karfiól zo šunkou? A neprotestoval ten karfiól, že je to znasilnenie? 😁

henka123123
7. sep 2024

@fido69 hehe ne tesil sa z takej ruzovej suncicky :D

vyrovnanaosoba
7. sep 2024

Dnes fazuľová s údeným od včera, na večeru palacinky, alebo skôr na olovrant.
Zajtra červená kapusta, kačka, knedlik. Vývar. Z vývaru potom zoberiem mäso a bude rizoto so zeleninou.

fido69
7. sep 2024

@janinah Ja varím segedínsky ako lahôdku. Milujem kapustu a mám dojem, že sa pomaličky vytráca z nášho jedalnicka. 🤔

petronellla87
7. sep 2024

Na dnes aj zajtra mame bravčové sote. Chcela som k tomu robiť placky ale nasla som ešte v kredenci trocha termíne, tak som minula tú 😃 polievky v takomto teple u nás veľmi nejdu

timea301196
7. sep 2024

Sviečkovú bude aj na zajtra 🙂

lakebabe
7. sep 2024

@henka123123 perfektne menu a obdivujem, že si to vieš rozplanovat. Ja keď sa ráno muža opýtam na čo má v ten deň chuť tak nikdy nevie, asi to začnem len takto oznamovať týždeň dopredu 😀
Dnes nevaríme ideme k svokrovcom na guláš a zajtra asi vývar a mam Gnochi tak niečo z nich .

janinah
7. sep 2024

@fido69 tak sa jej ojedz kým môžeš.ja by som na to už doplatila min.zlcnikovym zachvatom...ale varím ho statočne aj naďalej.kapustu si naukladáme sami.len ho už nejem

anickaaa6aaa
7. sep 2024

My sme dnes mali kuracie masko s burrito korením. My s mužom k tomu bulgur si zeleninou a nejaký dresing som našla a syn si spravil tortillu. Zajtra neviem čo ale dala by som si segedín 😀

biba_18
7. sep 2024

robím si zoznam stále dopredu lebo robím jeden veľký nákup týždenne. šetrí to peniaze a čas a dá sa sa vyskladať jedálniček tak, aby tam boli obsiahnuté všetky živiny…

alickapusinka
7. sep 2024

Rezne zemiakový šalát polievka husta fazuľovica na východniarský spôsob.A mäso v marináde kolienka.

katulienocka999
7. sep 2024

My sme dnes mali rýchly obed..varené zemiaky s kúskom masla, rybu- tuším losos, urobeneho na panvicke na oliv oleji a k tomu mix salat 🙂