Čo varite na obed v tomto teple?

9. júl 2024

dievčatá čo varite na obed v tomto teple?

domkakvet
9. júl 2024

Niekomu chuti jest menej, ked je moc teplo, u mna to neplati, tak ze varim to iste, ci je leto, alebo zima.

lakebabe
9. júl 2024

Cestoviny a všetko čo je do pol hodiny , dnes bola carbonara to je za 15 minút, skoro každy deň grilujeme vonku, aby som ešte viac neprehrievala vnútro, včera losos, panenku, šaláty, takéto minútky . Ale v tom teple nám mäso moc nejde tak husté zeleninové polievky, robila som hustú cuketovo hraskovu krémovu, tekvicovu a takéto z toho sa zasytime

lucia13022023
9. júl 2024

Snažím sa co minimálne púšťať rúru alebo sporák, čize u nás idú šaláty na xy spôsobov. Dnes sme mali s halloumi syrom a batatovymi chrumkavymi hranolkamiii🤤🤣

babulkomale
9. júl 2024

našťastie mi varia iní 🙂

dzejn80
9. júl 2024

leco sme mali 😋

osky
9. júl 2024

Dnes som.obrala struckovu fazulku.
Z casti som urobila kyslomiecnu polievku,a ostatok som hodila na paru,so zemiakmi
Hotove posypala struhankou oprazenou na sucho a k tomu dresing: jogurt,cesnak,pazitka

V nedelu sme grilovali kurca,vcera sme uvarili kukuricu...okrem toho len chlieb,zelenina-najmä uhorky a paradajky.
Na zahrade vselico zreje,ovocie..tak väcsinou len tak.
Nejake vajicko...alebo zeleninu v trojobale v rure-ale ja mam aj v pivnici.
Tam tu ruru i sporak teraz najviac vyuzivam.
V byte takto nekurime...

reanda
9. júl 2024

ja varim az veceru.. najradsej nieco, co len hodim do hrnca alebo strcim do truby a robi sa to same.. a ja sa zatial nalozim do bazena 😝

cimage
9. júl 2024

Ja varim hned rano ako vstaneme a na cely den. Ked zjeme, tak potom len zelenina s chlebom, ovocie. Teraz mame cukiny v zahrade, tak vacsinou to na rozne sposoby.

margotka17
10. júl 2024

Ja teraz skôr rýchle husté polievky, čo zasitia a zeleninové šaláty. Včera som bola v meste, kúpila som pizzu. Večer na gril hodíme mäsko či syry a klobásku, keď už je skoro tma, aby nebolo horúco. Dnes bude špenát, zemiaky a volské oko, to je čo by dup 🫣

dominika1234567891
10. júl 2024

V pondelok a včera sme mali segedín. Dnes som varila sladkú fazuľovú polievku a tekvicové placky, zajtra mám v pláne cuketove halušky so syrokremovou omáčkou a v piatok plnený Encián na prírodno s hranolkami.. cez víkend sa už prekonám a uvarím opäť niečo z mäsa

bbalin
11. júl 2024

Ak ľúbite, tak tarator je perfektný v lete 🙂 alebo grilované mäsko s tzatzikmi

1mina
11. júl 2024

Včera zeleninovú polievku a len špagety, dnes hokkaido polievku a rybu so zemiakmi... Keby nevaríme pre deti tak pre seba by som spravila Max polievku alebo len zeleninový šalát, ale to mi zas oni nezjedia 😃

lentilka46
11. júl 2024

U nas idu rychlovky. Bud nejake cestoviny s omackou,ale to je vacsinou jedlo na jedenkrat, ked ideme do prace varim nieco na dva dni,tiez rychle. Tento tyzden boli bulguroto, granadir, cuketa s vajickom+varene zemiaky. Ku vsetkym jedlam uhorkovy salat. Veceru mame casto suchu /pecivo s vajickom, sunkou, syrom, zelenina/ alebo mliecnu /cerealie, krupica,puding/.