Čo varíte 18 mesačným deťom?

tuttifrutty
25. nov 2012

Dajte nápady a dobre recepty co varite svojim deťom 🙂
Co radi papaju a co nie?

kikizoe
25. nov 2012

moja mala miluje privarky vsetky co poznam a ma rada velmi maso na neakej stave nema rada suche veci suche masko, ja jej uz varim vsetko 🙂

martina57
25. nov 2012

Náš drobec papá skoro všetko čo aj my, veľmi obľubuje polievočky so slížikmi, ale aj šošovicovú, robím podľa receptu, čo som našla na Mama a ja...

betuska22
25. nov 2012

ja všetko varím už teraz a ná len 8 mesiacov,,,,nevarím zvlašť všetko čo jeme mi tak aj malá 😉

bubinovci
25. nov 2012

náš malý tiež papá všetko, varím spolu, menej solím a nekorením. tiež mu nedávam vyprážané a mastné jedlá. prípadne skús pozrieť fotoblog vierka0, ona tam má síce jedlá pre svoju maličkú, ale ako inšpirácia určite poslúžia 😉

briketa
26. nov 2012

ranajky - cottage syr, alebo ricottu s cucoriedkami, alebo krajcek chleba vo vajicku s rajcinou
desiata - ovocie
obed - akykolvek druh zeleninovej alebo masovej polievky, druhe ma maly salat s bielkovinou bud platok morcacich prs alebo strukovina - fazula, soja
olovrant - ovocie
vecera - dusena ryza, alebo kuskus,alebo mlady cicer, alebo quinoa, alebo topinambur s pecenou alebo grilovanou rybou, alebo masom - hydina, alebo hovadzie, jahnacie, alebo bravcovy sal.
ryzove alebo spaldove cestoviny so zeleninou a so syrom
zeleninovy kolac alebo zapekana zelenina so syrom
pred spanim mliekom.
cez den pije obycajnu vodu.

stanislavao
26. nov 2012

18 mesacne je uz dost velke na to, aby jedlo vsetko.

zaneta08
26. nov 2012

môj malý už papá všetko čo my, varila som mu zvlášť do 1 roka, teraz menej solím a korením, zbožňuje mäso, fazuľovú polievku, takže taký skutočný chlap 🙂 Od smädu pije vodu a popri tom ho ešte dojčím, cez deň raz, potom večer a nadránom.

piacere
26. nov 2012

Od 12-tich mesiacov to, čo nám 🙂