Čo ste varili tento týždeň?

lenka567899
6. júl 2023

Prosím dajte mi nejaké tipy na nejaké jednoduché jedla už neviem čo vymyslieť a zajtra ráno musím ísť do obchodu lebo chladnička prázdna 😃ďakujem ❤️

kornelies
6. júl 2023

@lenka567899 Zajtra hribove rizoto.

dzulli1980
6. júl 2023

U nás zajtra vykostené kuracie stehná so slaninou na prírodno + ryža + jablkový kompót.
@lenka567899

babulkomale
6. júl 2023

@lenka567899 rezne z kuracich prs v cesticku 😋😋😋

pinkgirl
6. júl 2023

Dnes u nás pizza z kupenskeho cesta a obloženie čo chladnička dala - bola tam kukurica z mrazničky, šunka krajana, paradajky, olivy a syr. Robila som 3 varianty, pre každého stravnika obľúbenú verziu. Zajtra budú pečené kuracie stehná a ryža/zemiaky. Ale až keď prídem z roboty. A cez víkend ešte netuším, asi vývar a druhé musím vymyslieť.

bessie12
6. júl 2023

@lenka567899 dnes zapekaná cuketa, vcera pomaly pečená marinavaná krkovička, zajtra masove guľky v kyslej kapuste, v sobotu fašírky so zemiakovou kašou a v nedeľu ešte neviem. Možno kuracie stehná s ryžou

luccija
6. júl 2023

@pinkgirl kde kupuješ cesto?
@lenka567899 dnes kurací steak a grilovaná zelenina, pečené zemiaky, cesnakovy dip
Zajtra špagety cesnak, parmezán, alebo zapečeny karfiol, keď budú mat

madbeth1
6. júl 2023

@lenka567899 bravčové medailonky (v teplovzdušnej friteze)k tomu omáčka a cestoviny, halloumi na grile so zeleninou, zajtra plánujem urobiť tortilla wrap ale ešte neviem či s tofu alebo tuniakom a cesnakovym dipom. Všetko sú to rychlovky.

lenka567899
autor
6. júl 2023

fíha ďakujem 🤩

ninusa221
6. júl 2023

Cestoviny so syrovou omáčkou v ktorej bola kuracina, brokolica a šampióny😁

roja01
6. júl 2023

Fazulova polievka a marhulove gule.

isis234
7. júl 2023

Zemiakovú kôprovú omáčku a cibuľový osúch, Ďalší deň cuketové placky.... vysmažený karfiol, varené zemiaky poliate petržlenovou vňaťou,tatarka...... čína + ryža, škoricové šprilály... paprikáš z kuraťa a vyvarené kolienka, zajtra pečená krkovička + ryža

sperka
7. júl 2023

fašírka a varené zemiaky, uhorkový šalát, zeleninová polievka

evkano1402
7. júl 2023

vcera cuketove halusky s bryndzou a dnes bude kel duseny so zemiakmi a fasirky

babatkoo
7. júl 2023

@lenka567899 plnena tekvica (biela) mletym masom + opekane nove zemiaky

marianarem
7. júl 2023

@lenka567899 My sme mali napr. humus s kuskusom a kuracie masove gulicky osnazene na panvici (domace). Manzel sa najviac zalizoval pri zeleninovom nakype "co mraznicka dala".

kakawah
7. júl 2023

Langoše,pastiersky koláč,şunkofleky,rybie filé,cuketovo- zemiakové fašírky

yamahka
7. júl 2023

@lenka567899 Dnes ideme grilovať na obed krevety a syry. A k tomu zeleninovy šalát 🙂

kristiii
7. júl 2023

My sme mali rizoto, zapečenú brokolicu s kuracím mäsom, kapustnicu, dnes zbúcham len narýchlo nejaké cestoviny a cez víkend ešte netuším. Ale dala by som si aj klasika kura s ryžou, uvidím ešte, aké padnú iné návrhy.

babababka
7. júl 2023

Vajcové halušky,mad.guláš s knedľou,vyprážaný karfiol.

monillia
7. júl 2023

@evkano1402 zaujmali by ma tie cuketove halušky porosim recept

pinkgirl
7. júl 2023

@luccija Lidl cesto na pizzu. Zrolované na papieri na pečenie, takže jednoduchá manipulácia.

evkano1402
7. júl 2023

@monillia
cuketu, objemovo asi tolko kolko by si pouzila zemiakov, nahrubo nastruham do misy, klepnem jedno vajko (mozu byt aj dve, ak chces viac vyslednej hmoty) a cele to este premixujem ponornym mixerom a pridavam polohrubu muku. Zmiesam. Do horucej vody hodim jednu halusku a sledujem, ci mi drzi tvar a nerozvara sa, ak by sa ti rozvarila, este muku, cesto nech je radsej hustejsie. Nahadzem cez haluskovac vsetky halusky do vriacej vody, povarim niekolko minut, precedim a pridam bryndzu a vyskvarenu slaninku. Vyborna je aj syrova omacka.

deti95060810
7. júl 2023

včera - cuketový nákyp , zemiaky, čalát.
polievka fazuľková kyslá
streda - buchty na pare
nedeľa, pondelok, utorok - vývar hovädzí, pečené mäso, zelenina, pečené zemiaky - všetko na jednom plechu, jahodový zákusok

zajtra sobota - hubová polievka
nedeľa - vývar, sviečková na smotane, knedľa
kysnutý koláč s tvarohom a ríbezľami a posypkou

monillia
7. júl 2023

@evkano1402 ďakujem, skúsim

asdfka
7. júl 2023

Plnena kapusta + cuketova kremova polievka, dnes kuracie prsia s hubami a pecene zemiaky

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1608
7. júl 2023

Bryndzové halušky (kúpila som tie mrazené, takže rýchlovka)
Vyprážaný karfiol a varené zemiaky
Stroganov a ryža
Zapekaná cuketa a pečené zemiaky + tatarka
Zajtra tekvicový prívarok a fašírky

kristiii
7. júl 2023

@elizabet173 za ten koláč kľudne 😁