Čo robíte v lete z ovocia a zeleniny?

michaelaaa37
5. apr 2018

Ahojte mamičky rada by som sa s vami poradila čo robite zo zeleniny a ovocia v lete, myslim tym ci robite lekvare,mrazite,robite vyzivy a podobne Prosím poradte mi a je mi úplne jedno z akych potravin pretoze mame dve prababicky ktore maju zahradky.Tak prosim o rady poprípade by boli super aj recepty 😇

kofilka33
5. apr 2018

Zavárana zelenina,ovocie,dzemy,mrazenie,susenie,domaca vegeta

pribinak
5. apr 2018

nanuky, zmrzliny 🙂

simca06022011
5. apr 2018

Zavarame vsetko co zjeme, mrazime vsetko co zjeme (co sa da v celku, co nie na pyre a robia sa aj nanuky 🙂 napr. takto skoro spenat pestujeme, zamrazime, smoothie porobime do toastov davame miesto sunky a susedam rozdavam :D ... a inak vsetko ostatne pouzivame zo zahrady a nemusime kupovat :D zalezi na tom, co jete.. zbytocne zavarat 50 poharov uhoriek a pestovat ich, ked zjete 2 pohare za rok...

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fokuska
5. apr 2018

@michaelaaa37
- ovocne dzemy - jahoda, cucoriedka, slivka, ribezla, malina, cernica, marhula...
- zavarane ovocie / kompoty - ceresne, slivky, marhule, cucoriedky, ribezle...
- zavarane uhorky, kapie, alma papriky, chilly papricky...
- zavarane leco
- paradajkova stava / pretlak
- calamada
- uhorkova calamada
- sterilizovane huby

Zamrazene mam:
- drobne ovocie vcelku ako napr. ribezle, cucoriedky
- nasekane zelene vnate - petrzlenova, zelerova, kopor
- zlta fazulka

andula09
5. apr 2018

Ja som si za posledný čas zvykla robiť také sušené ovocné tyčinky, kvázi žuvačky. Je to skvelá náhrada za umelé sladkosti

grankosko
5. apr 2018

Dosť často robím ľadové drte z ovocia, lebo to máme veľmi radi a je to aj zdravšie ako nanuky kupované v obchode 🙂

telusikk
5. apr 2018

Koláče a džemy, veľa koláčov a džemov 😂 Z rajčín robievame kečup a pretlak 🙂

mijo53
5. apr 2018

ovocne džemy, lekváre - jahoda, slivka,červené ribezle, malina, černica, marhula, čierna jarabina-aronia, jablkový lekvár, hruškový lekvár...
- zavárané ovocie / kompóty - čerešne, slivky,jablka, hrušky všetko domáce, marhule kupujeme, jarabinový kompót - dozber
- zavárané uhorky, kapie,
- zavárané lečo
- pupávový med
- huby sušené , mrazené a nákladané -sterilizované
- zavarané fazuľkové lusky
- sušená mäta na čaj

Zamrazené
- červené ribezle, jahody, čierna jarabina
- nasekané zelene vňate - petržlenová, zelerová, kôpor, medvedí cesnak, fazuľkové lusky

- bazový sirup, sirup z čiernej jarabiny

michaelaaa37
autor
5. apr 2018

@andula09 jeej to znie super vedeli by ste mi dat recept?

michaelaaa37
autor
5. apr 2018

@telusikk jeej vedeli by ste mi prosim dat recepty

michaelaaa37
autor
5. apr 2018

@mijo53 wau krasa😍 pupavovy med? Vedeli by ste mi dat recept prosím?a medvedi cesnak mrazite listy ci pesto?a este ma zaujali fazulove lusky

lilu74
5. apr 2018

Detske vyzivy ktore davam v zime do plnitelnych kapsiciek. A dzemy. A sirupy tiez bazovy a jahodovy som skusala ale skysol v komore😐

veronnica080
5. apr 2018

Tento rok mám v pláne aj výživy robiť, minulý rok som sa neodhodlala, ale tento by som chcela, radšej ako kupovať ich, takto aspoň budem vedieť čo v tom presne je. Ale čo robievame pravidelne tak džemík 🙂

lujza7512
5. apr 2018

V poslednej dobe robíme pečený čaj lahôdka na celú zimu

mijo53
5. apr 2018

@michaelaaa37 recept na púpavový med - 400 ks kvety púpavy, 2 ks citróny, 1,5 kg kryštálový cukor /ja dávam biely, lebo trstinový je drahý a to by sa nevyplatilo možno ani robiť/, 1,5 litra vody.
Zberáme podľa možnosti deň-dva po daždi na miestach kde chodí čo najmenej áut. Po daždi preto, aby kvety nemuseli umývať pretože sa vymyje peľ. niekto len opráši, aby neboli mravčeky. Ja mierne umývam. Kvety otrháme od stopiek, citróny dôkladne umyjeme a nakrájame na pláty. Kvety púpavy a citróny dáme do 1,5 litra vody a necháme zovrieť. Po odstavení zo sporáka zmes necháme 24 hodín odstáť v hrnci v chladničke, alebo na chladnom mieste. Odstatú masu precedíme cez gázu a ešte vytlačíme tekutinu. Pridáme cukor, premiešame a dáme variť. Varíme 1 a pol hodiny na miernom ohni tak, aby stále vrel, ale zároveň tak, aby nevykypel.. Hotový med naberáme do čistých vyhriatych pohárov, pevne uzavrieme a postavíme hore dnom, kým med nevychladne. Ja ho prikryjem s dekou. Takto pripravený med pekne zhustne a má výbornú chuť. Je účinný pri prechladnutí, kašli, na zvýšenie imunity alebo na chlieb s maslom. Aj keď je to med v úvodzovkách, skôr sladidlo, má veľa liečivých prvkov.
No a medvedí cesnak, nakrájam na menšie kusy, dám do mikroténového sáčka a zmrazím, pesto som ešte nerobila ale chcem vyskúšať.

lolilata
6. apr 2018

buchty, smoothie, ovocné šaláty

tropkica
6. apr 2018

rozne zdrave a hlavne lahke kolaciky z ovocia alebo taktiez minuly rok som robila peceny caj, ktory potom v zime je vynikajuci 😉🙂

michaelaaa37
autor
6. apr 2018

@tropkica wauuu mozem poprosit recept

tropkica
6. apr 2018

@michaelaaa37 recept teraz na co? na kolaciky alebo peceny caj??

michaelaaa37
autor
7. apr 2018

@tropkica peceny cajik

tropkica
17. apr 2018

@michaelaaa37 prepac ze az teraz, ale nebola som tu. posielam ti link na recept. podla tohto ho robievam: https://varecha.pravda.sk/recepty/peceny-caj-fo...