Čo papajú vaše 2 ročné deti na prvú a druhú večeru?

ivkafu
25. júl 2012

Maminky čo Vám detičky papaju na prvú a druhú večeru?

teada
25. júl 2012

@ivkafu moj ma 1,8 roka, ale ke dsa zobudi okolo 16 tej mu davam jogurt alebo domaceho pribinacika a okolo 19.30 kasicku, alebo chlebik s bryndzou, paradajkou, paprikou...potom ide spinkat.kolkokrat za den ti papa, ked ma dve vecere?

zuzanockamt
25. júl 2012

@ivkafu moj syn ma 22 mesiacov, ale ja to takto veru nerozlisujem, ze prva a druha vecera, nema vobec presny harmonogram jedenia, kazdy den je iny, lebo nechodi spavat v presne stanoveny cas a ani kazdy den nema rovnaku chut do jedla ... mava rozne veci - ovocie, polievky, ryzu so zeleninou, jogurty, mlieko, sunku, zeleninu a pod. ... zvycajne je najneskor okolo 18-tej az 19-tej a potom uz len mlieko pred spanim

ivkafu
autor
25. júl 2012

@katren este ze si mi napisala 😖 inak neviem co ne nepochopitelne na otazke prva a druha vecera.... precitaj si odpovede napr.od edie63, alebo berus222 atd... dakujem ze si reagovala na otazku

katren
25. júl 2012

@ivkafu ja som nenapisala, ze je to nepochopitelne.....to zas neklam, ok??? a diskusiu a hned aj otazku zakladat na jednu vec tiez nie je ok, je to duplicita /pravidla/

ivkafu
autor
25. júl 2012

Ok tak si napisala prva a druha vecera? To si naozaj este nepocula ze papaju prvu napr o 18.00 a druhu o 20.30 indi. podla dietata kedy chodi spat? A inak sak nato tu su admini ze maju pravo zablokovat temu, alebo otazku. Ja som sa pomylila a az potom som si to vsimla sorry

sashabb
25. júl 2012

@ivkafu teraz to neber v zlom, ale podľa mňa to zbytočne riešiš, že prva a druha večera. Aby si to jedlo svojmu dieťaťu nakoniec nesprotivila. 😖
A čo sa týka toho vyššie od katren, tak tá sa zrejme veľmi nudí, nakoľko toto trápne kopírovanie už založených diskusii vidím veľmi často 🙄 a dosť to leze na nervy 🤐 🤐 🤐

habibi78
25. júl 2012

@ivkafu prva a druha vecera u dvojrocneho dietata??? podla mna ma taketo male dieta o pol deviatej vecer spat a nie vecerat.... a tiez nechapem preco sa navazas do @katren ? ti nestaci polozit otazku raz? ci ti neodpovedali baby podla tvojich predstav, ci?

boska79
25. júl 2012

@sashabb len upozornuje katren, ze uz zalozena diskusia taka je... mne praveze lezie na nervy, ze su to rovnake diskusie v pocte xz... 😔
dokonca sa tu vyskytol nazor, naco budem hladat na google, ked je konik... spytam sa tam, rovno zalozim otazku, ci diskusiu na take problemy...ze sa zacnem obavat,ze zenam zoberu nielen volebne pravo, ale podaktorym aj rodny list....

sashabb
25. júl 2012

@boska79 ja viem, že iba upozorňuje ale keď to vidím v každej diskusii ktorú otvorím, tam ma prejde chuť aj dané príspevky čítať 🙄 je to otravné, a myslím si, že dotyčné si to vedia vyhladať aj samé, len jednoducho nechcú. Chcú konkrétnu odpoveď na svoju otázku, preto zakladajú nové diskusie a otázky.
Mňa osobne tiež nebaví čítať diskusie z roku 2006, lebo su pre mňa totálne neaktuálne

ivkafu
autor
25. júl 2012

Dievcata pokoj 🙂 ja som sa pomylila a zalozila diskusiu, tak som polozila otazku a dufala ze admin zamkne tuto diskusiu, ale ako sa zda zabava sa na nas a my len prispievame a diskutujeme tu o ... inak je to moja vobec prva zalozena tema( netusila som ze bude mat az taky uspech 😉 ) a asi druha polozena otazka, tak prosim nehacte vsetky do jedneho vreca 😉
@sashabb @boska79 @habibi78
A poprosim admina aby diskusiu zamkol

ellit
26. júl 2012

@ivkafu ono sa to mysli tak, ze prva vecera je napriklad o 18:00 a to das napriklad co mal na obed a druha vecera je napriklad flasa kakavka pred spanim, alebo niektore deticky zjedia este jogurt. Je to taka malickost pred spanim 🙂

janulienkazv
16. nov 2012

@sashabb boze ci ste sproste tak citajte len to co chcete ,co mate daky problem a musite si ho takto ventilovat vypisovat take blbosti kto zalozil jednu temu a potom otazku.jajajajaj strasne ste premudrele 😀

sashabb
16. nov 2012

@janulienkazv ty si sa tušim nejako neskoro zobudila. A píšeš asi nesprávnej osobe, lebo nikde nevidím že by som niekde riešila, že niekto založil diskusiu a potom otazku 🙄 Treba najprv poriadne čítať a potom komentovať.