Čo papajú vaše 2 ročné deti na prvú a druhú večeru?

ivkafu
25. júl 2012

Maminky čo Vám detičky papajú na prvú a druhú večeru?

katren
25. júl 2012

prva a druha???? nasi maju veceru o cca. siedmej, po nej kupanie a hajde spat 😉 ziadnu druhu nemame 😅 😀

sofia2008
25. júl 2012

nechapem..u nas je vecera jedna o pol siedmej, kupanie a ide sa spat 🙂

murinka
25. júl 2012

nasa ma veceru o cca pol siedmej,osprchujeme ju a o siedmej spi 🙂 vacsinou papka to co ostalo z obeda alebo nejaky chlebik ci roztek s maslom ci pomazankou 🙂

edie63
25. júl 2012

Kedze moja dcera chodi neskoro spat, na prvu veceru jej davam vacsinou chlieb (so sunkou, pomazankou a pod.), potom nejaky jogurt, alebo nieco teple (polievku alebo nieco ine) a na druhu veceru (podla toho, kolko a co jedla predtym) jej davam kakao/ mlieko alebo kasu s ovocim (kupujem v bio obchode instantne nesladene ryzove, ryzovo-pohankove, kukuricne... kase, ktore len zalejem mliekom a dochutim ovocim).
P.S nie vsetky deticky chodia spat o siedmej

xenicka13
25. júl 2012

my mame tiez len jednu o siedmej, radi maju rozne natierky plus kopu zeleniny k chlebiku 🙂

hori
25. júl 2012

babenky, nerieste tu dve vecere, ale radsej dajte nejake tipy... my by sme tiez potrebovali poradit... nasa lubi len puding a krupicnu kasu, pripadne niekedy - ak jej vynimocne chutilo nieco na obed, tak jej odlozim na veceru... inak nemam velmi co striedat... este tak prazenicka s porikom a zemiakove pyre... neviem... ja mam velmi zlu jedacku priznam sa...

nanulik
25. júl 2012

moj má prvu večeru okolo pol siedmej, robievam mu bud krupičku, alebo čo mal na obed, druhá večera je tesne po kúpaní a to je mliečko a potom ide spať to je tak pred osmou
ale ked sme dlhšie vonku tak vtedy má iba mlieko, lebo on sa vonku stále napcháva nejakými keksami alebo pečivom tak mu potom doma už nedávam

berus222
25. júl 2012

my mame prvu veceru alebo skor neskory olovrant okolo pol 6, to synovi davam chleba so sunkou, zemlovku, prazenicu,.... (to co jedavame my). Pred 21. krupicnu kasu (tu jedava od roka. bez nej nechce ist spat) a ked mame stastie, o 22. spi 😅

gaby21
25. júl 2012

Prva a druha vecera? No sa musim usmiat, to ako kolko chodov maju mat deti, 6,7? a su aj prve a druhe ranajky? ja som rada ked poriadne spapa obed a nieco lahke pred spanim, sak nech ja mam dve vecere tak mam celu noc problemy s travenim 😖

zuzkat1
25. júl 2012

moja nespapa nic🙂 ale pripravujem jej kase, chlebik s natierkou alebo maslom a zeleninou obcas sunka... popripade hrienky s dzemom ..alebo polievka z obeda... no ako donesiem tak aj odnesiem...moja zije z lasky🙂

kralicica
25. júl 2012

náš vstáva o 17.00 takže vtedy papá niečo z obeda (zvyčajne cestovinyy alebo polievku), potom ideme von a pred spaním okolo 20.00-21.00 papá kašu alebo puding alebo jogurt. chodí spať o pol desiatej

ellit
26. júl 2012

V jedalnickoch pre taketo malinke deti sa bezne docitate o dvoch veceriach. Nemyslia tym ale, ze maju mat dva velke chody. Prva je normalna vecera (nieco z obeda, rohlicek s niecim, alebo kasa ) a druhou vecerou myslia len nieco malinke...napriklad flasa mliecka 🙂 Samozrejme je to individualne podla toho, kedy chodia deticky hajat. Tie co pekne spinkaju uz od 19:00 druhu veceru velmi nestihaju 😀 Ale nasi krpculi chodia hajat po 21:00 a ked veceraju o 18 - 19 hod, tak su potom este hladní 🙂

dejnas
26. júl 2012

u nás tiež fungujú 2 "večere"... prvá, cca 18 - 18,30... chlebík s nátierkou, so šunkou, vianočka s maslom, prípadne s medom, kaša, rizoto, zemiaky... čokoľvek na zasýtenie a druhá večera je po sprchovaní, už v pyžamkách vypijú po 3dcl mlieka... obaja sú na večerné i ranné mlieko navyknutí, bez neho by nezaspali 🙂

daniela242
26. júl 2012

my večeriame okolo 18.00 obyčajne nejaký chlebík s pomazánkou, šunkou syrom + zeleninka atď a po kúpaní okolo pol deviatej ešte vypije cca 2 deci mlieka

mata1001
26. júl 2012

ahoj aj my mame dve vecere.nevidim na tom nic zvlastne 🙂 prva okolo 18.00h chlebik so sunkou+zeleninka alebo krup.kasa,parok alebo chlebik s natierkou.....a pred spanim o 21.00h 210ml mlieka... 🙂

bambibam
26. júl 2012

No možno budem jediná netabulková mamina, ale u nás dcéry začnú večerať okolo17 00,17 30 - a začína im bodová diéta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetko čo vidia zbodnú, končia až keď zavelím do postele. Takže pojedia čo zostalo z obeda,potom sa vrhnú na jogurty,ovocie ,zeleninu a ked sa začne otvárať špajza - tak už mi vlasy stoja na hlave a vtedy ich stopnem a umyť zuby a ....dobrú noc ,najskôr jedna ,potom druhá. 🙂

evickatimi
26. júl 2012

moj maly chodi spat o 8mej..a pyta papat kazdu pol hod skoro 🙂 takze my nemame urceny cas na podavanie jedal.ked je hladny,vtedy papa.ale vecer bud len nejaky chlebik so syrom ,alebo so sunkou dietnou,alebo nejake ovocie,prip,vyzivu s marinou...-)

katulienka.
26. júl 2012

Okolo siedmej jogurt- chlebik- banan.. nieco male.. o desiatej materske mlieko.. mnozstvo podla toho, kolko si za den nasetri a sup spat. na noc nedavam vela jest.

somkrava
6. apr 2015

Na to co mameme chut a 4 rocni tonik cucka mliko a moja kikuska 8-9 rocna puding a granadyr

janka01234
25. okt 2016

Nechapem ako sa niekto moze pousmiat nad tym ze su deti ktorym chuti jest. Prisla som cerpat inspiracie. Poradit je uz asi neskoro kedze som dosla rok a o pol neskor. Ale nada mi nezareagovat. Nasa papa olovrant, prvu a druhu veceru a este mliecko a vsetko vybeha