Čo navariť na zajtra? Večná dilema

linki90
1. sep 2022

Ahojte poradite mi čo navariť na zajtra na obed? hlavne nič mäsite ,teraz sme mali dva dni po sebe sviečkovú s knedlou .Niečo rýchle hlavne, mňa už nenapadá nič .Doma mám zemiaky,cestoviny,fazulu,zeleninu ,vajička,šošovicu dake rady vďaka 🙏

0silvia0
1. sep 2022

@linki90 prave som dovarila fazulovu polievku so zeleninou a cesnakovymi slimakmi. A este varim kuraci paprikas s cestovinami.

diewcatqoo
1. sep 2022

Z tychto surovin fazulovu alebo sosovicovu polievku a cestoviny so zeleninou

annamarin
1. sep 2022

Rezance s tvarohom sú za mňa najrýchlejšie. 😄Alebo cestivinovy šalát so zeleninou alebo šalát s kuracím mäsom a vajcom natvrdo.

81anina
1. sep 2022

vcera zaoekane cestoviny so sunkou a zeleninou dojedame dnes a fazulova polievka. Zajtra asi palacinky budu

kvietok2891
1. sep 2022

@linki90 dnes máme kurací perkelt a zajtra idem variť vajíčkovú polievku a ryžový nákyp

bessie12
1. sep 2022

na dnes mame plnenu papriku a paradajkovu omacku z domacich paradajok so zemiakmi alebo knedlou a zajtra urobim asi kuracie prsia plnene syrom, obalene v slanine s ryzou.

roxanna
1. sep 2022

Granadír, francúzske zemiaky, zapekané zemiaky so zeleninou, zemiakové alebo zeleninové placky, šošovicový prívarok s varenými vajíčkom, cestovinový šalát so zeleninou a vajíčkom, omeletu so zemiakmi

nelca84
1. sep 2022

@linki90 sosovicovy/fazulovy privarok, varene zemiaky a vajicko 😋

deti95060810
1. sep 2022

včera - vyprážaný karfiol, zemiaky, uhork. šqalát
dnes - fazuľková kyslá polievka, buchty na pare - orechové, čokoládové
zajtra - langoše
sobota - zemiakové placky, zakysanka

tykat
1. sep 2022

@linki90 napisem ti co som posledne dni varila
- francuzske zemiaky
- losos so zemiakmi a salatom
- kura s ryzou
- hrachova kasa so spekackou
- domaca pizza
- sote v zemiakovej placke
- bryndzove halusky
- bananove lievance
- azijske rezance s kuracim masom
Dalej je v plane
- granadir s uhorkou
- svieckova na smotane
- pirohy zemiakove a lekvarove

tykat
1. sep 2022

@linki90 z toho by u nas boli zeleninove fasirky, zemiakova kasa a salat

brendaa
1. sep 2022

@linki90 polievka fazuľová...., žemlovka, ryzovy nakyp, cestoviny s posypkou makovou, tvarohovou, palacinky

ckocka
1. sep 2022

Paradajková omáčka, mäso bude z polievky, cestoviny.
Večer asi nejako poriešim cuketu, urobím placky a naplním hubami alebo smotanovým syrom.

akinomel
1. sep 2022

@linki90 zemiakový prívarok, varené vajce, chlieb

edien
1. sep 2022

@linki90 ja som robila parádajkovu polievku s bazalkou a vyprážaný syr s varenými zemiakmi. Rychlovka

lasona
1. sep 2022

Robila som hrstkovu polievku a filety z tresky som upiekla na masle spolu s batatmi. Rýchle, ľahké, jednoduché. Zajtra spravím cestovinu s hlavou a možno cesnakovu polievku