Čo dávate na večeru 2 ročným deťom?

monikapalo
22. jan 2012

Mamicky neviete mi poradit, co dat na veceru synovi, ked nechce jest pecivo? Nemozem mu stale robit iba kasu, aj tej sa uz prejedol, jogurt papa skor doobeda, poobede detsku vyzivu s piskotami , teple jedlo dostane asi hodinu po obednajsom spanku. No neviem co mu mam dat na veceru. 😒 Poradite? 😉 Dakujem.

sante81
22. jan 2012

ja dávam to čo mu chutí, raz chlebík - pomazánky, párky, sunka, dzem , med, a t d, alebo makovku s maslom, kolác, alebo rohlík - s tym čo dávam na chleba, niekedy si sám vypyta len jogurt a pred spaním mlieko, občas krupicu, papa uz všetko to čo jeme my, tak sa snazím aby sme papali obaja to isté

martinex
22. jan 2012

ani ten moj neje pecivo..... tak dostane napr. parky a miesto chleba k tomu zajeda papriku...alebo prazenicku s k nej uhorku salatovu,ci paradajky... alebo kludne nejaku hustu polievku,ci privarok...

carrie4
22. jan 2012

my na večeru papáme viac menej niečo teplé, ako napr. cestovinky, zeleninové rizoto (ak napr. bola na obed rýža), palacinky , všetko len tak čo je do 10 min. hotové alebo ak má chuť ohrejem obed. alebo ked nie teplé tak salámku so syrom a zelenikou. zeleninový šalát so syrom, lebo ani my sa nekamarátime moc pečivom. malá je velký jedák a aj ked zje večeru, ešte o 21h papá aj kašu 🙂

ginger_fox
22. jan 2012

u nás dosť fičí biely jogurt s ovsenými vločkami 😉 Odporúčam vyskúšať.

hori
22. jan 2012

my na veceru to iste, co bolo na obed... neuskodi to a usetri vela premyslania... 😉

svetlankat
22. jan 2012

My mame polievocky, sem tam ale malo kasicku, popripade to co nespapa na obed.

kiwi82
22. jan 2012

ahoj, no moja malá tiež veľmi chlebík nemusí ale prišla som na jednu vec, kedy ho spapá. začala som robiť toasty. a do neho dám maslielko a syrík kriri, niekedy aj šunku. urobím toastík a do oboch určičiek jej dám ten trojuholníček a čuduj sa svete popapá a ešte si aj pri tom opakuje mňam - mňam 🙂
okrem toho dávame tiež krupicu, puding alebo zemiakové pyré, jogurt alebo dakedy aj keď obed nespapá tak jej to ponúknem na večeru.

ajca123
22. jan 2012

Tak naš maly sa najskôr naobeduje a potom ide spat.. A na večeru dostáva 300ml sunaru ,ale za cely den toho popapka že sa cudujeme kam to do neho leze..
A čo keby si spravila malému na večeru aj krupicovu kasu... A čo ked skúsiš hrianky to by mohlo chutit,nebo ani to nechce papkat???

luba142
22. jan 2012

ja davam bud od obeda na veceru, alebo krupicu (to je malo kedy), chlebik, rozok, chlebík vo vajci, prazenicu, uvarene vajicko s chlebikom, ale vacsinou mava bud navarene od obeda, ci uz polievku alebo druhe 🙂

katren
22. jan 2012

u nas letia teraz hrianky s maslom a medikom a k tomu kakavko, cajik....ale inak byva krupica, puding s piskotami a ovocim, nejaky kolacik s cajikom alebo kakavkom alebo ohriaty obed....podla toho, co mame doma 😉
potom sprcha, vacsinou este 120ml kakavka , umyt zuby a hajde spat 😉 o pol osmej spia obidvaja 😎

katarinajurikova
22. jan 2012

Kocky diky za tip,asi aj ja zacnem davat sem tam aj toastiky zapecene... 😉 inak my tiez kasa,puding...inak tiez nepapa uz tak vela ako cca pred 3-4 mesiacmi... 😖

lenka311
22. jan 2012

jogurt alebo guličky s mliekom.... zrovna na večeru by sa nemali dávať moc ťažké jedlá... Krupica malej nechutí, tie kašičky z prášku už tiež nechce jesť...
Občas rožok s trochou masla...
Mne sa hlavne najje na obed..
Ozo a často aj polievku z obeda - vývar z kosti so slížami - tú miluje... s mrkvičkou..

katrinka8
23. jan 2012

My obvykle pecivo so syrom, pomazankou a zeleninou (obvykle redkovka 😀 ), obcas s medom, dzemom... Kase nezje, ani keby som sa na hlavu postavila. A minule ochotne zjedla prvykrat (!) od obeda... Kamoska minule davala malej na veceru rezance s tvarohom 😉

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikatko
23. jan 2012

čo si povie. ale hlavne párky, praženica, tousty, jogurt, rožok a saláma. alebo ide k babke a tam dostane normálny obed

alex31
23. jan 2012

Ahoj ja malemu davam najcastejsie jogurt, instantnu krupicovu kasicku od Vitany a u nas boduje hlavne chlebik natrety doma pripravenou rybacou pomazankou (z tuniaka) s cibulkou - tu priam miluje a este chlebik vo vajicku - aj ked su to mozno na zaludok tazsie veci, malemu este zatial z toho nikdy nic nebolo 😀 😀 😀