Čo dávate do toastov?

ivana1410
18. feb 2014

ahojte baby, stratilasom inšpiráciu...co vy zvyknete dávať do do toastov ??
dakujem za inšpirácie

brumka
18. feb 2014

kecup, syr, salamu, cibulu 🙂

danik1505
18. feb 2014

fajnovo ponatieram maslom a dam zaudeny syr, macame do kecupu, mnam 🙂

aduskatt
18. feb 2014

cesnak, syr sunka alebo horcica, prazenica, cibula mlete korenie a mleta paprika

bianca
18. feb 2014

miesam nakrajany salam,nastruhany syr s kecupom,oreganom a kukuricou.Naplnim.vrchy pomazem maslom a peciem

jankako
18. feb 2014

tuniaka,syreček,syr,kečup,tatarka...

katkatt
18. feb 2014

kecup, salama, syr, kukurica

hennyinnsbruck
18. feb 2014

Okrem spomenutych veci sa hodi k sunke napr aj ananas zavarany alebo hruska mnam...k tomu plesnivy syr.
Co sa tyka toastu je to o fantazii a chutkach.slanina,rozne salami,zelenina....co chladnicka da 😀

m_ij_ka
18. feb 2014

syr ( eidam alebo niva ako kedy), šunka, malokarpatská saláma, rajčiny,

savanah111
18. feb 2014

ja som videla kombinaciu:trosku potries tousty maslom, das nastruhane jablcka so skoricou, na to kocku cokolady a das zapiect. ze je to velmi dobre 🙂

cherryl
18. feb 2014

tuniak+syr+cibula 🙂
klaSIKA sunka syr+kecup 🙂
Niva +ananas 🙂
drobnosti ako sampinovy ,kukurica, cibula ,cesnakovu pastu na co mas chut mne salam pride mastny tak nedavam

briketa
18. feb 2014

toto je google vysledok - naspodku kozi syr (feta alebo iny, alebo bryndza, alebo pomazanka)
a navrch ked davas paradajky cerstve, alebo susene, pridaj bazalku.
Ak mas bazalku zmixuj s cesnakom a oliv. olejom, mas pesto pomazanku.
Udeny losos a kapery.
Prosciutto talianska sunka a trosilinku figoveho dzemu.
Alebo vajickova pomazanka s olivou.
Kukurica, paradajky na kocky, cibulka na kocky, trochu cili papricky, petrzlenova vnat.

kiwi82
18. feb 2014

maslo, kečup, šunka alebo saláma, tvrdý syr a kukurica. ak máme chuť aj šampiňony.

bleee
18. feb 2014

ak strácaš inšpiráciu, skús všetko vyššie spomenuté zabaliť do mexickej placky - tortily, či arabského chleba a cvaknúť do toustovača. Vyjde ti von lahôdka 😝
Ja tam dávam čerstvé paradajky, tvrdý syr, šunku a rukolu. Vnútro potriem maslom, paprikovou nátierkou alebo syrom trojuholníčkom. Záleží čo mám v chladničke. Zatvorím do toustovača a super večera je na svete 🙂

bambulienka1984
18. feb 2014

... ja robievam zapekane toasty a su vyborne 🙂 kazdy toast uz na plechu (zmesti sa tam 12 kusov) natriem trochou masla, dam sunku alebo salamu, platok vajicka natvrdo, rozmrveny syr nivu, ktory tam vobec necitit - ale nemusi byt (moze sa dat aj kukurica, olivy, sampinony, uhorky, kapiu... kto co ma rad) a vrch zakoncim platkom tvrdeho syra eidamu alebo goudy 😉 dam zapiect na cca.10 minut, pokym sa syr nezacne rozplyvat po toaste - taka mnamka, ze si kazdy aj nohy bude oblizovat 😀 raz to pridam k sebe do albumu mojich receptov...

sampo
18. feb 2014

Banan a nutela 🙂 je to mnam..ale nie casto, vacsinou klasika na slano

oksu
18. feb 2014

vcera nám návšteva pripravila: maslo, klobasa, cibula, syr
my dnes doma: šunka, syr, syrokrém, cibula, paradajka

jerryjanka
18. feb 2014

bratislavsku klobasu, oravsku slaninu, maslo, kečup, bazalka, oregano, udeny syr, šunku, kukuricu,

mummy01
18. feb 2014

Moje oblubene: 1.maslo,platok chudej slaniny,avokado,syr,tatarka 2.maslo,salama,olivy,cibula,kecup,syr

horana
18. feb 2014

Najoblubenejsia kombinacia: necham vpit troksu olivacu, potriet paprikovou pastou - tenucku vrstvu (nemusi byt), cibula nakrajana, bryndza, emental, nakoniec trosku byliniek - saturejka napr.

luckadominika
18. feb 2014

u nás to je.... čo chladnička dáááááá 🙂

ozujskova
12. sep 2018

skusal niekto robit toust vo vajicku v toustovaci..ja hej je vyyybornyy

anelehka
12. sep 2018

U nas majoneza, sunka, vajicko, salatova uhorka, platok syra a hotovo...