Chutný ľahký obed

25. júl 2024

Ahojte, súrne potrebujem poradiť čo pripraviť ako obed mužovi na narodeniny, niečo ľahké, chutné, nemám vôbec nápady 😃 ideálne z hydiny.

madeincssr
25. júl 2024

Klasiku: dozlatova upecene kuracie stehna s dvojprilohou ryza a varene/v rure zapecene zemiaky na kruzky a k tomu kysla uhorka alebo kompot. A pripadne ozvlastnit/ozdobit nakrajanymi susenymi paradajkami.

viestta
25. júl 2024

Kuraci spiz so zeleninou, k tomu zemiaky a salat

seblicek
25. júl 2024

asi týždeň mám chuť na grilovaného lososa s nejakým šalátom. Takže za mňa takéto niečo 🙂

lucia13022023
25. júl 2024

Kurací dobre okoreneny a dochuteny plátok s grilovanou zeleninou (kukuričky, lusky, cuketa, paradajka), k tomu čerstvý šalát s dresingom cesnakovým a pečene zemiaky na Hranolky alebo bataty. To mame my dnes, je to jedlo do pol hodky, ľahký, vynikajúci. Mužovi k tomu spravím ešte chips so slaniny platkovej

lilitela
25. júl 2024

ja milujem pecene kridla (mozem pouzit korenie na gril kura), dam len s chlebom, kyslou smotanou zmes s cesnakom ale nemusi byt. A k tomu lubovolna zel.

Mimo masitych su moje oblubene kuskus (rychlo sa robi), zvlast podusim zel (hrach, kuk, mrkva), vsetko zmiesam dohromady spolu s bryndzou - 1 bryndza na 2 porcie. Nie je to slavnostne, dokonca to vabne nevyzera, ale mnam.

lujziana44
25. júl 2024

Ja si pod pojmom chutný a ľahký obed proste predstavím rybu alebo nejaké cestoviny. Za mňa mäso nie 😀 🙂

melanta
25. júl 2024

Tzatziki zemiakový šalát a kuracie špízy budeme mať dnes.

sisska96
25. júl 2024

@lujziana44 Aj ryba je mäso