Cézar šalát

neferneferuaton
22. okt 2023

Ahojte, robite niekto? Mate overeny recept, ze chuti ako z restauracie? Podelite sa on so mnou? Budem vdacna 🤗

minesasubu
22. okt 2023

Ja robim podľa tohto receptu
https://lapetit.sk/kuraci-cezar-salat/

ciernysokol
22. okt 2023

@neferneferuaton ja mam cezar velmi rada,naucila dom sa nan v Amerike,tam je vsade.akurat nielen u nas,ale ani v Europe celkovo som v ziadnej restauracii este nejedla dobry cezar,a to kvoli dresingu.nakoniec som si vygooglila recept na domaci dresing (americka stranka),zvysok sa uz robi jednoducho.ked to tak citam,velmi som ti nepomohla.iba ze treba googlit po anglicky recepy na dresing.robila som poctivo,aj s ancovickami.

neferneferuaton
autor
22. okt 2023

@ciernysokol nieje to potom velmi citit rybacinou?

ciernysokol
22. okt 2023

@neferneferuaton nie,necitit to,skus dat len jednu ancovicku na skusku

miadi
23. okt 2023

@neferneferuaton v tom prvom linku ked pozries mas recept na dressing a mas tam 1amchovicku ked pozries na google v AJ recept tak uplne to iste.

ciernysokol
23. okt 2023

@miadi original recept by mal byt bez smotany(jogurtu) a chyba worcester.omacka.tiez sa inak robi zaklad,mal by sa robit z oliv.oleja.ale kludne aj tento vyskusat,vsak moze byt dobry.

rembura
23. okt 2023

milujem tento salat, no po pravde sa mi ho doma este nepodarilo tak dobre spravit. no ked tak chodim nan len do jedneho podniku, kde ho maju fakt ze vychytany do posledneho detailu

ciernysokol
23. okt 2023

@rembura aky podnik,prosim,a kde?ja som kvoli nemu sla aj do hard rock cafe v krakowe a sklamanie velke.

miadi
23. okt 2023

@ciernysokol aha zdalo sa mi to rovnake Ja ho nerobim - dressing kupujem hotovy je ako v reatikach Ono zas nie kazda restika robi svoj dressing . Vacsinou skor pouzivaju polotovar. Len Neviem ci tu znacku kupis v Europe . Osobne mam radsej grecky dressing.

miadi
23. okt 2023

Tento je super .

river_song
23. okt 2023

Ja robim podla Pohlreicha a je to velmi jednoduchý recept a naozaj dobry..
Na nete sa ich da najst viacero a vsetky su akoze od Pohlreicha a vsetky su si v zaklade dosť podobné, neviem ktorý je ten pravý a či vôbec niektorý je 😂 lisia sa detailami, ak vôbec. Ale ancovicky, dijonska horcica, žĺtky, parmezan je zaklad..

ciernysokol
23. okt 2023

@miadi a kde ho kupujes?byva chladeny?vacsinou dresingy,ktore su v chladiacich polickach byvaju celkom dobre,nie je tam tolko chemie.tento podla obalu vyzera na chladeny.este som ho nevidela.

ciernysokol
23. okt 2023

@river_song pozeram recept,vyzera dobre.isto skusim,vdaka za tip.

miadi
23. okt 2023

@ciernysokol je chladeny . Kanadsky, da sa kupit aj v usa . Myslim ze Heinz to vlastni a tusim kecup od nich sa da aj v Europe kupit . Mozno v tesco ho maju .

ciernysokol
23. okt 2023

@miadi aha 😔 v usa a kanade maju plno vynikajucich.uz som sa tesila,ze niekde na Slovensku maju.v tescu tento nie je.

neferneferuaton
autor
23. okt 2023

A na Slovensku nemate nejaky overeny hotovy dresing? Ak by chutil dobre kupila by som aj polotovar