Cestoviny - osvedčené omáčky

labelo
27. júl 2014

rozhodla som sa začat konzumovat viac cestoviny,poprosim osvedčené omáčky alebo ingrediencie,okrem hríbov a morských plodov 😀 a bolonskej omáčky,robievam si iba carbonara alebo s nivovou omáčkou a kuracim masom,dakujem 😉

catrina_s
27. júl 2014

Chcela som poradit vynikajucu omacku bolognese, ale uz si jej zrejme presytena :D

Moja sestra ale oblubuje taku rychlovku, nic narocne a najlepsie k spagetam..

Nakraja si na mensie kocky nejaku palivu salamu-najlepsie humensky ščipak-, osmazi si to na masle.
Ak to je hotove, vysype to na cestoviny, nacapuje kecup, nastruha syr a je to.
Inac, namiesto salamy mozes pouzit aj napriklad sunku.

jamabe
27. júl 2014

Skús aj túto skupinu: https://www.modrykonik.sk/group/6619/ 🙂

mamadana2
30. júl 2014
Používateľ mamadana2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamadana2.

ahoj, ja úplne milujem túto paradajkovú rýchlovku: na panvicu dáš olivový olej pridáš najemno nakrájaný olúpaný cesnak, krájané paradajky (ja používam značku Podravka - krájané paradajky s bazalkou a oreganom, sú vynikajúce a nemusíš ich ani dochucovať, ak som príliš lenivá, tak majú aj krájané paradajky s cesnakom a olivovým olejom), tak cca 8-10 minút varíš, nakoniec pridáš nakrájané čierne alebo klasické olivy a omáčka je hotová, stačí len dať na cestoviny. Ak chceš ešte niečím ozvláštniť nakoniec pridaj tuniaka alebo sardinky.