Bryndza po záruke

3. okt 2022

Ahojte chcela som robiť bryndzovú nátierku, no teraz som si všimla že bryndza je 3 dni po záruke, síce bola celý čas v chladničke no neviem či je to ešte ok ci nie..

beata_k
3. okt 2022

Asi je ok. Ta zaruka neznamena, ze o 24 hodin neskor je jedlo pokazene. Davaju tu zaruku s dost velkou rezervou, co do realneho skazenia.

petka9
3. okt 2022

Ja som dnes mala. Babka ma ponukla a az potom povedala ze je 3 dni po zaruke ale vraj to nevadi 😅jedla som o 14 tej a nie je mi blbo ani som sa nepo**ala 😅😅😅

eeffka
3. okt 2022

Riadim sa cuchom nie datumom

lucyluska
3. okt 2022

Juj zjedla som po záruke bryndzu... bryndzové halušky som robila, v posledný deň spotreby, v lete.... chorí sme boli týždeň s manželom 😝🤢
Dnes som našla bryndzu v chladničke a veru s dnešným končiacim dátumom, jesť ju nebudem.

nikpa
3. okt 2022

Bryndzu po záruke by som teda nejedla. Môžete sa z toho parádne zosrat 💩😄

diewcatqoo
3. okt 2022

Nejedla by som to. Vzhladom na moje skusenosti, uz nejem nic mliecne po zaruke. Ani 2 dni pred koncom zaruky uz nie.

elizabet173
3. okt 2022

nátierku by som určite nerobila, maximálne upiekla z nej slané pečivo

saxana000
3. okt 2022

Nejaky termix alebo kyslu smotanu v pohode ale bryndzu by som po zaruke neriskovala.ani slahacku..

zuzuliennka1
3. okt 2022

ovonaj, to zistis hned, ale aj tak by som neriskovala, bryndzu po zaruke nie. jogurt sa este da, aj tvrdy syr,.. ale takyto “zivy” produkt ako bryndza radsej fakt nie

nevenka
3. okt 2022

@elizabet173 hej, aj ja takto, tepelne to upravit.
Ale jogurty aj 4 dni po zaruke aom jedla a nic mi nebolo. Kyslu smotanu som pouzila aj 2 tyzdne po zaruke 🙃😁, som si neuvedomila, ze ju mam uz tak dlho v chladnicke a nic sa nestalo.

roja01
3. okt 2022

Co je z mliecnych vyrobkov po zaruke a vyzera, ze nie je pokazene, tak spracovat iba tepelne. Napr. by som spravila bryndzovu polievku.

selena_luna
3. okt 2022

Ja vzdy radsej vyhodim. To jedno-dve eura mi nestoja za grcacku celej rodiny.

ewka9
3. okt 2022

Tiež by som spravila radšej bryndzovú polievku, nech to prejde varom, ale nátierku radšej nie 😉