Banánový chlebík bez banánov

22. mar 2024

Ahojte baby existuje nejaký taky ten fit chlebík ale bez banánov? Máme alergiu aj na jablká...ale strašne moc ny som chcela nejaký taky chlebíček spraviť na raňajky. Ďakujem

svetlonos
22. mar 2024

O je, a ja som po precitani myslela, ze niekto si prču robi. Skusala si uz piecť kolac z mrkvou akebo cuketou? Tie tiez chutia dobre 🙂 pozri recepty na nete, je ich dosť. Mozno vam zachuti.

barbora0308
22. mar 2024

Tak ako pise aj @svetlonos existuje viacero inych variant, okrem spominaneho funguje skvelo aj sladky zemiak 👌.

azzflo
22. mar 2024

s tekvicovym pyre 🙂 ale zase oni vacsinou velmi fit nebyvaju, aj vsetky banana bread recepty co poznam maju veela cukru a muky, ak chces naozaj nejaky zdravy, musis asi viac hladat

aj47456
22. mar 2024

Ja by som banán nahradila ovocnou výživou, ktorá je z iného ovocia. Napadá mi domáca jahodová alebo marhuľová

Tuším si to skúsim upiecť aj ja. 😄

sona96
22. mar 2024

Ja milujem cuketove brownie, celé leto na tom ficime. Určite by sa z cukety dal spraviť aj chlebík.

mabenn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moin2009
22. mar 2024

Tu je vela receptov www.zdravepecenie.sk

buberova
22. mar 2024

Cícerové brownie?

trema
22. mar 2024

robievam aj citronovy, tekvicovy

jablkovastrudla
22. mar 2024

Vyskusaj tento 🙂

svetlonos
22. mar 2024

@jablkovastrudla
maju alergiu aj na jablka 🙂

osky
23. mar 2024

Su rozne kolaciky s mrkvou,cviklou,tekvicou...
Ale ak ti nejde az tak o zlozenie ale skor o chut,mozes urobit akykolvek hrncekovy a do toho dat co len chces/semienka,oriesky susene,kandi ci mrazene ovocie,mak, cokoladu,kakao....
A v podstate do kazdeho hrncekoveho vies pridat aj nejake nstruhane ovocie ci zeleninu/vtedy das menej tekutiny do cesta/

jablkovastrudla
23. mar 2024

@svetlonos ja som asi slepa, az teraz ako pises som si to vsimla 🙆🏼‍♀️