Aký obed?

eleonora21
18. feb 2023

Ahojte prosím vás nevedeli by ste mi odporučiť obeda do prace?. Moja predstava je nie elektrický, nemusí byť ani termo, ideálne obdĺžnikový, s priehradkami napr na ryžu,mäso,šalát,polievku a samozrejme aby netiekol keď nebude na stojato. Dakujem

liz_lemon
18. feb 2023

obeda?

martul
18. feb 2023

@liz_lemon asi obedár, nádobu

svokrinjazykmonika
18. feb 2023

@eleonora21 vieme že myslíš OBEDÁR, ale 2x to napísať zle? 🤷

eleonora21
autor
18. feb 2023

@svokrinjazykmonika dievčatá mi to prepísal mesenger mam novy mobil a zle sa mi na nom píše ospravedlňujem sa. Nie som negramotna.

lopka1313
18. feb 2023

Neviem si predstavit davat polievku, salat aj jedlo do jedneho obedara... Na to potrebujes viac nadob a hlavne, aby si v nich mala miesto na porcie dostatocne pre seba. Ja mam ikea sklenene dozy, par mam aj plastovych (maju plast, sklo aj nerez, vrchnaky navzajom kombinujes, tvary maju okruhle, stvorcove aj obdlznikove, aj viacero vysok), pre mna su top tie, co sa zatvaraju na 4 klipy... Ale polievku aj salat aj ranajky si vzdy nesiem v inom, ako obed... Proste naskladam dozicky, ikea ma na to aj taku srandovnu tasticku 🙂 (mam zelenu, ale bezne v okoli maju ciernu, maju 2 dizajny a urcite mali predtym este iny...). Idealne na tom je aj to, ze si vyberam dozy podla druhu, velkosti a mnozstva jedla, vzdy nosim ine pocty aj velkosti... A okrem toho maju ak vlozky do tych doz, kebyze predsalen chces jednotlive zlozky delit...

deti95060810
18. feb 2023

a ja som si myslela že chce niečo poradiť na obed - čo variť...😉

eleonora21
autor
18. feb 2023

@lopka1313 ooooo dakujem pekne presne tak som si to predstavovala. Presne tak ze si to vykladať a dám di nejakého vrecka. A teda prideľovať je tiež fajn. Keď napr nakrájame uhorky,paradajky, inú zeleninu tak to nebudem mat v kope. Dakujem krasne. A teda tie dózy sa pekne zmestia do tej kapsy ano? Dakujem

lopka1313
18. feb 2023

@eleonora21 podla toho, kolko ich je a ktore velkosti.

eleonora21
autor
18. feb 2023

@lopka1313 aha. Aši mi stačia tie 600ml že?

lopka1313
19. feb 2023

@eleonora21 to musis sama vediet, kolko toho zjes...