Aký mixér?

tehulka_mk
20. nov 2012

Mamičky,o chvíľu začneme s príkrmami,poradili by ste mi nejaký dobrý mixér prosím? 🙂

jaruska8
20. nov 2012

Asi najlepší pomorný, no a tu záleží hlavne od ceny, niekomu stačí biely, niekomu nerezový. Niekomu stačí jeden nástavec atď. 😉 Ja osobne som ako darček dostala Philips, biely, jednoduchý, ponoríš a je, minimum neporiadku. 😀

bodka13
20. nov 2012

vidlička 😉 ...mne sa veľmi osvedčila pri oboch deťoch ,mixér som nepoužívala 🙂

hori
20. nov 2012

tiez ponorny, takmer ku kazdemu je aj taka zatvaracia miska s nozmi ako taky mini mixer... je to prakticke, ked chces mixovat male mnozstva...

katka121
20. nov 2012

ja som si vystačila s klasickým ponorným mixérom, z vlastnej skúsenosti viem, že ak aj mám nejaký vačší prístroj, tak keď si predstavím to vybalovanie a následné rozoberanie a umývanie..... navyše ak budeš variť čerstvé tak toho nebude veľa, takže.....
skús ponorný - ja mám aj s vymenitelným nádstavcom s nožmi - využila som obe, a viac mi nebolo treba,

zigzag
20. nov 2012

obycajny ponorny, ja mam bosh, je tichy a rychly, prikrmy som mixovala len kratko, takze investovat do toho neake velke peniaze sa neoplati, ak neplanujes vymenu uz stareho mixera 😉

firstbaby
20. nov 2012

eta, jednoznacne odporucam...nedam dopustit, za 30 ecok, aj s miskou aj so slahacom 😉

veroni87
21. nov 2012

my mame eta spesso 🙂 spokojnost

lucka.lucy
21. nov 2012

jednoznacne THERMOMIX... vsetko nahadzes dnu a za 15 min mas vsetko hotove... vari, pecie, mixuje, vari na pare... proste robi uplne vsetko..

sarka9832
21. nov 2012

jednoznacne vidlicka pri oboch,kamaratka mixovala a potom mala problem ked jej deti nevedeli prehltnut kusky jedla 🙂

dadatal
21. nov 2012

Toto je úúúplne super🙂 A teraz v akcii 50% 🙂 http://www.topshop.sk/mixer_na_pripravu_detskeh...

salma22
21. nov 2012

ponorny..ten sa zide na vsetko a je na tebe aku znacku si vyberies...mame sencor...

stardust
21. nov 2012