Ako značku panvice odporúčate?

babajaga
13. feb 2013

dievcata,potrebujem uz novu panvicu,na vyprazanie...a rozmyslam aj na ryzu nejaku vyssiu....aku znacku odporucite,mate...a ste spokojne..staru mam tescomu....rozmyslam nad green pan,dakujem.

sissy27
13. feb 2013

@babajaga ja mám obľúbené tefal, ale ryžu varím v hrnci, nie v panvici 😉

xlucia
13. feb 2013

kup si smaltovu. ja ked dopouzivam teflonove, uz ich nikdy nekupim

sissy27
13. feb 2013

@xlucia ak sa môžem spýtať, prečo už nikdy teflonovu?

michaelamilan
13. feb 2013

ja používam titánový riad......maximálne premaximálna spokojnosť, nelepí sa, neprihára, varím bez oleja a jedlo je chutnééééééé 🙂
mám aj hrnce aj panvicu a tiež ako @sissy27 varím ryžu v hrnci 😝

hradnapani
13. feb 2013

@michaelamilan titanovy riad je fakt super, mam jeden hrniec a robim v nom vsetko 😀 a ked potrebujem panvicu, tak teraz mam s bielym keramickym povrchom od tescomy a je skvela @babajaga

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
13. feb 2013

@sissy27 teflon sa v case nici a uvolnuje do jedla

radlinka
13. feb 2013

Z teflonovych asi Tefal, ale treba sledovat nie kazda je rovnaka kvalita. No a z tych nerezovych mam oblubenu zn. STELLAR. Inak najlepsi pomocnik ktoreho odporucam je PARNY HRNIEC 😉

michaelamilan
13. feb 2013

@hradnapani veru že sú super!!! Tiež si neviem vynachváliť!!!! 😝

katka1981
13. feb 2013

Urcite nedoporucujem tefal, kym sme byvali na byte, kazde dva roky sme museli kupovat novu. A ako bolo pisane teflon je skodlivy.

babajaga
autor
14. feb 2013

dakujem dievcata.

lindulak
27. júl 2013

@michaelamilan
@hradnapani baby akú značkú titánových riadov máte? môžte aj do IP napísať...

stanislavao
27. júl 2013

ja mam teflonove Tefal a aj z Ikei a som spokojna a mam aj keramicku a aj ta je velmi dobra.

hradnapani
27. júl 2013

@lindulak Ballarini 🙂

lindulak
27. júl 2013

@hradnapani ďakujem, kuknem na webe

ladyka8
27. júl 2013

ja som teraz kúpila v tescu 3 kusy tefal panvíc za 20 eur som veľmi spokojná

atari89
27. júl 2013

Berghoff.. keramicke.. uplne maximalne odporucanie,, su to panvice a hrnce na cely zivot..

irin12
27. júl 2013

tefal, ale tie drahsie

michaelamilan
27. júl 2013

@lindulak ja ich mám od Top moravia

michaelamilan
27. júl 2013

@lindulak al dajú sa už aj v NAY kúpiť!!!!!

tatko_bebe
27. júl 2013

neviem ako panvice ale hrnce su jednoznacne najlepsie kvalitne smaltovane, teflon bol hit az pokial sa nezistilo ze ho vlastne papame 🙂 a tie titanove az take titanove nie su, vacsinou su to len ocelove zliatiny s pridavkom titanu, keramicke mozu byt tiez fajn..
ale mne sa aj tak najviac pozdava klasicky smalt, je trvacny , odolny a ked sa poskodi tak treba kupit novu nadobu a hlavne nie su nejako extra drahe

lindulak
28. júl 2013

@tatko_bebe súhlasím, že teflon nie, práve to chcem nahradiť - niečo na volské oči alebo palacinky.... ostatný riad mám z nerezovej ocele a som spokojná. tie titánové sú veru často rôzne zliatiny ako pozerám na nete....

tatko_bebe
28. júl 2013

ja som old school klasika smalt 😉

canama
28. júl 2013

@babajaga ja mam panvice green pan, ale len tie plytke, nie wok. som spokojna, akurat naozaj treba davat velky pozor a nestrcit omylom do umyvacky riadu. nam sa stalo a teraz uz ta panvica nema take neprilnave vlastnosti ako predtym.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marionetta
28. júl 2013

a s tými,čo sa dajú teraz kúpiť lacnejšie v Kauflande s kupónmi,čo dávajú za nákup...máte niekto skúsenosť? Je to značka FISSLER

kadri
28. júl 2013

jednoznacne liatinovu, mam uz 3 😀 raz ich zdedia moje dcery, kazde 2 roky kupovat panvicu ma uz nebavilo, tieto su drahsie, ale ozaj spokojnost, po zabehnuti nemaju chybu (prvykrat treba v nich upiect nieco mastne - slaninu, klobasu)

http://www.prijemneveci.sk/panvice

tatko_bebe
28. júl 2013

liatina to som netusil ze to niekto vyraba na liatinu by som sa dal 😎

zigzag
28. júl 2013

my nevyprazame, takze neviem 😝

valka
29. júl 2013

my sme tiez presli na liatinu - na rozdiel od smaltu sa neobije a vydrzi vecnost...a neuvolnuje kto vie co ako teflon...

@zigzag nemusis vyprazat - ja v liatinovom woku robim vsetko - od prazenice cez bolognske spagetti az po omacky....