Ako varíte ryžu?

3. okt 2024

Baby ako varíte túto ryžu???? Už ju varím pol hodinu a stále je tvrdá

simca06022011
3. okt 2024

A ako ju varis?? ze je stale tvrda.. chvilu oprazim na oleji (alebo len dam na horuci olej-trosku, pomiesam a hned zalejem, ako mam cas), nalejem vodu tak 2cm nad ryzu, prisolim, zakryjem. A varim.. nafuci sa, voda sa vypari.. skontrolujem, odstavim, zakryte necham dojst ak treba. Vybavene.

autor
3. okt 2024

@simca06022011 áno takto varievam ako ty ale nikdy sa nepodarilo. Tak som skúsila túto sáčkovu išla som podľa návodu ale nula bodov

simca06022011
3. okt 2024

jaaj sackova... to mne ostavala mlazgava ... :D skus ju vysypat iba do tej vody, uvarit a precedit

janci27
3. okt 2024

pre mna je osvedcena basmati ryza, inu ani nekupujem, sackovu vobec. Ja poprazim na cibulke chvilku (ak chcem bez tuku, tak tento krok vynecham), zalejem vriacou vodou v pomere 1 salka ryze, 2 salky vody, osolim a necham varit na slabom az miernom stupni polozakryte. Ked uz je ryza takmer hotova, odstavim a hrniec zabalim do deky a necham takto dojst. Vzdy sa podarila 🙂

anitta98
3. okt 2024

sáčkovú som prestala kupovať, nejak mi to úplne prestalo chutiť. skús ku z toho sáčku vysypať a spraviť ako klasickú.