Ako urobiť kuracie prsia na panvici na prírodno, aby neboli suché?

18. feb 2024

Ako mám urobiť kuracie prsia na panvici na prírodno tak aby neboli suché ?? Ďakujem

viestta
18. feb 2024

Robit ich kratsie

asocial
18. feb 2024

alebo aj podlievat vodou, a aj zakryt...

syslik81
18. feb 2024

suche su ak ich tam nechas dlho ...

danica2711
18. feb 2024

ak stihneš, nechať cez noc odležať v bielom jogurte/acidku/kefíre/kyslej smotane, umyť, osušiť, posoliť, okoreniť a opiecť narýchlo. Je to fakt úplne iný level, šťavnaté a krehké mäso

luccija
18. feb 2024

Napacovat trocha podliat, pokrievku a potom opiect a nie dlho opekať.Kuracina je celkovo suchá.Prave ju idem robiť🙂

ivangeline
18. feb 2024

Najprv do niecoho namocit,nejakej marinady a potom.

egonsk
18. feb 2024

na silno rozpalenej panvici prudko opiect, cim krstsi cas, tym budu stavnatejsie.

katie253
18. feb 2024

Minule som robila marinádu, olivový olej, gyros, soľ, korenie. Nechala som na noc marinovať. Opiekla som prudko, z každej strany cca 3-4 minúty. Vo výpeku som trochu opražila múku, podliala hovädzím vývarom a do toho som dala zavárané brusnice. Výborné to bolo.

autor
18. feb 2024

@syslik81 takže ako dlho ich mám nechať aby nebolo tvrdé ? A vlastne stačí osmazot či aj dusiť ,?

egonsk
18. feb 2024

myslim, ze na svoj vek by si uz mohla vediet ako sa robi maso. ;) Ak maso rychlo osmahnes v minime tuku/oleja, tak sa zatiahne a udrzi si vnutri stavnatost. Ak maso varis, vyjde z neho stava a bude suche. To plati nielen na kuracie maso, ale aj bravcove, atd... Kuracina ked je uvarena, alebo upecena, tak zbela., teda aj v reze spoznas ze je hotova. A skutocne su to uplne minutky, v zavislosti od hrubky.

babydesire
19. feb 2024

Ja ich krajam na mensie kusky s gyros korenim a oliv.olejom,,premiesam a potom na suchej rozpalenej panvici smazim..zvyknem prikryt pokrievkou (nieje vsetko okolo tak oprskane, je to bezpecnejsie, tichsie a masko je makksie a stavnatejsie

zena666
19. feb 2024

Smazit pod pokrievkou ...

andreatytler
19. feb 2024

A ty si uz jedla kuracie prsia ktore neboli suche? Lebo ja nie. Mne su suche vzdy. Jasne ze sa daju urobit tak ze budu este suchsie, ale aj tie najstavnatejsie kuracie prsia su pre mna suche.
Zjem iche jedine tak ze ich obalim v platkovej slanine, alebo trojobale, alebo zapeciem tak ze dam navrch kopku kukurice a syra. Proste musi na nich nieco byt co im doda stavnatost.