Ako urobím maslovú plnku do torty?

siwinka1717
31. dec 2011

Kto mi pls poradí ako urobiť maslovú plnku do torty. korpus mám makovo mandľový, ale na plnku neviem nájsť recept.

maminka11
31. dec 2011

mozes uvarit z pol litra mlieka, 1 vanilk.cukor a jedného zlateho klasu puding, nechat vychladnut, medzitym vymiest maslo s praskovym cukorm a ked je puding studeny, tak spolu zmiesat a natriet korpus 🙂
nech sa vydari a hlavne chuti 🙂

nattalie
26. jan 2012

ja maslovu plnku robim tak ze vyslaham maslo s cukrom, a nad parou uavarim vajicka s cukrom do zahustnutia, vmiesam vychladnute do maslovej peny a posekam nadrobno kusky ananasu. MNAM!

marthuska
26. jan 2012

ten prvy tip je jednoduchsi (jednoduchsie je uz len kupit puding Ole od Dr. Oetkera a pridat jednu smotanu na slahanie a jeden ztuzovac slahacky a cely kompot aj so stavou, zatrasies a mas za 30 sekund hotovo)

raza
28. jan 2012

marthuska prosím napíš podrobnejší recept na ten krém.. to mám akože ako zatriasť? to stuhne?? peosím prosím, napíš IP

tigri
28. jan 2012

ja hlasujem za ten prvy, tiez tak robim....ten traseny je sice jednoduchy, ale moze ti tam vadit ta umela chut polotovaru

pojezdalova
28. jan 2012

aj ja robievam tie zo zlateho klasu, nielenze su lahke, ale neni co na nich pokazit,,, ked chcem kakaovu prislaham do nej 2-3 polievkove lyzice kakaa ,, vsetkym chutia, este sa nikto nestazoval ze by boli zle 🙂 😉

slavkamesinova
20. mar 2012

ahojte ako robievate maslove kremi do torty..?

lenka20
20. mar 2012

uvarim hustu kasu z mlieka a par PL muky, do vychladnutej kase primixujem maslo a cukor, je to jednoduche a chutne, dochutit mozes akokolvek (kakao, orechy, kava, liker....) chuti vyborne 🙂

idate
2. feb 2013

jeeeee

ejaberuska
19. dec 2013

😀 😝

stanuska
4. dec 2021

@raza aj polohrubej muky tak isto robena je fajna velmi aj tak aj tak robievam ked nemam zlaty klas z muky a mlieka uvarim kasicku.

nikha2809
4. dec 2021

@nattalie ja ja si myslím že toto je maslový krém,čo baby píšu je podľa mňa pudingový.tento čo píšeš robieva kamarátka je výborný len ja na to nemám nervy 😀