Ako robíte domáce nanuky?

18. jún 2024

Dievcata ako robite domace nanuky?

sara07
18. jún 2024

rozmixujem ovocie, trocha vody, cukor alebo cukrovy sirup a to je celé, dám mrazit, niekedy pridám banan alebo smotanu ale to málokedy

martinka13
18. jún 2024

Šľahačka, jemný tvaroh, cukor a višňovy džem.

martinka13
18. jún 2024

Šľahačka, salko, rozmixovane kompotove broskyne

gab1sol
18. jún 2024

Ja robím len jahodové - rozmixujem jahody, prídam cukor podľa chuti, poriadne zamiešam a dám zamraziť do foriem na nanuky alebo do dózičiek.

denisa0504
18. jún 2024

Do formičiek dám ovocnú výživu podľa chuti a deti to zbožňujú. Alebo iba pomixované ovocie s trochou medu, prípadne pri banáne aj s mliekom alebo trochou kakaa... My dospelí sme mali minule zo šľahačkovej smotany a rozpustenej horkej čokolády s trochou cukru

kacenka205
18. jún 2024

Pomixujem ovocie (jahody napríklad), zmiešam s bielym gréckym jogurtom, pridám na kúsky nakrájanú horkú čokoládu, na kúsky piškóty a zamrazim.

cervenaruza123
18. jún 2024

Zavisi aj od toho, ake chceme. Rozmixovane ovocie s cukrom pekne zmrzne, ale je to tuhsie, nie kremove. Ked chcem kremovejsie, na dosladenie pouzivam banan, banan spravi lepsiu akoby kremovejsiu texturu, ak je ho tam viac. Kvoli kremovosti davam niekedy slahacku vyslahanu alebo biely jogurt, je to lepsie, ale nie je to uplne ono (uz podla pomeru, kolko coho das). Raz som robila nejake bananove s nutellou a tie boli vyborne aj chutovo, aj texturou Ale my mame radi skor ovocne, tak uz ich nerobievam a nepamatam pomer bananov a nutelly, co tam siel. Na nete je aj dost receptov, ale kazdy ma ine chute, taze treba si aj odskusat na sebe a svojich detoch.

cimage
18. jún 2024

Smotana, ovocie, trstinovy cukor. Ovocie+cukor. Jogurt, kokos, cukor.

autor
18. jún 2024

@sara07 super dakujem ❤️

autor
18. jún 2024

@martinka13 dobry napad, super ❤️

autor
18. jún 2024

@cervenaruza123 superko moc dakujem 🙏