Ako pripraviť rybu?

anjika42
18. nov 2016

Zajtra chcem dať malému takmer 13mesačnému synovi prvý raz rybu - konkrétne tresku, ale nie tú v zemiakovom šaláte môžem ju normálne povariť, alebo už sa smie pre ročné dieťa opiecť na oleji? chcem skúsiť iba kúsok, ako bude reagovať

mirka17
18. nov 2016

@anjika42 udus ju na masle miesto oleja a trošičku osol a oblizovať sa bude aj manžel.

anjika42
autor
18. nov 2016

ok, dík

mimi8814
18. nov 2016

alebo na pare

mom311
18. nov 2016

@anjika42 mne maly hltal rybu uz davno a doteraz ryby zboznuje. Ja robim na pare (v parnej rure),ale nasi nemaju,tak u nich dam hrniec s vodou donho sitko alebo nerezovu misku s dierkami, do nej rybu a je to uplne to iste. Treba to vystihnut a nenechat velmi dlho a budes super stavnata. Trosku soli alebo byliniek a je to super mnamka. Manzel dojedal a si isiel prsty odkusnut ako si ich oblizoval. 😄

lucinka511
19. nov 2016

@anjika42 rocne dieta moze aj vyprazane,,,ale ja robim rybu tak ze ju osolim a dam rascu a dam ju na pekac pod maslo,,a ked sa upecei chvilku pred vytiahnutim este dam maslo navrch..a ako rocny uz moze zjest vsetko,netreba to s tou ostrazitoustou prehanat.Skor by som sa vyhybala Eckama modifikovanemu skrobu a soji..

moni244
19. nov 2016

Rybu az teraz? Ja som davala omnoho skor, na papier na pecenie, do rury, len maslo, troska soli, citron, na oleji som rybu este nerobila, aj ked na panvici, tak len na masle

anjika42
autor
19. nov 2016

robila som ju na masle, ale mal iba trochu, lebo to bolo prvý raz

moni244
19. nov 2016

@anjika42 co zase stresujes? Ved v tak veku uz moze pomaly vsetko

evittam
19. nov 2016

@anjika42 Ja mojim detom od roka nevarim nic zvlast, jedia to co my. Dcerka mala 11 mesiacov ked jedla pstruhov a aj vianocneho kapra-presne toho isteho co my, aj kapustnicu-poctivu so vsetkym co tam patri. Snazime sa stravovat zdravo a vyvazene,nie sme ale nejak extra bio a neviem co.😉

delmondo
19. nov 2016

Vklude môžeš dať, opraz na masle, môžeš trošku posolit, dať rascu, kôpor, sušený cesnak. Bude to mnamka. Treska sa robí rýchlo. Daj pozor, ked ju budeš obracať, aby sa ti nerozpadla

obsadenemeno
22. okt 2017

@anjika42 ale tresku v zemiakovom salate som este nemala..... daj recept 😀