Ako minúť 3 veľké biele jogurty?

alzbetka1783
6. okt 2023

Mám v chladničke 3 veľké biele jogurty. Poraďte mi čo s nimi. Koláče nepečiem,mäso doma nemám.
Možno nátierky Ďakujem

zenulkaaa
6. okt 2023

Smotanova nepecena torta. Tam hned minies. Piskoty, ovocie, jogurty s cukrom a vybavene. Mnam. A ani piect nemusis, kedze je nepecena

minesasubu
6. okt 2023

Smoothie - zeleninove , ovocné

viestta
6. okt 2023

Lyžica džemu alebo medu a máš raňajky vybavene

chodec15
6. okt 2023

zamrznuty jogurt, banan, mlieko = milkshake

morusha
6. okt 2023

@alzbetka1783 S vajíčkom zálievka na zapekané zemiaky, cestoviny so zeleninou, alebo ako dressing k niečomu.

nevenka
6. okt 2023

@alzbetka1783 dones k nam, nase deti zjedia na ranajky hned 2 🤣

hortenziaj
6. okt 2023

@alzbetka1783 lievance na raňajky

bublinka1426
6. okt 2023

cesnakova - syrova pomazanka, tuniakova pomazanka...ale vzdy s majonezou, lebo Jogurt hrozne preraza ...
majonezovy salat ;) s jogurtom
smotanovo-jogurtovy posuch
smotanovo-jogurtovy dip k dacomu
pridat ovocie a mixnut, popripade smotanu, cukor, zamrazit a budu nanuky

ivanakaka
6. okt 2023

@alzbetka1783 daj banay na koliecka zmrazit potom rozmixuj s ponornym s jogurtmi pridaj mrazene ovocie napr maliny a mas mega zdravu domacu zmrzku

osky
7. okt 2023

Langose
Potret jogurtom,posypat syrom.
Aj Do cesta vies dat miesto smotany jogurt

sjuzi
7. okt 2023

@alzbetka1783 kľudne aj do prívarku či polievky namiesto smotany. Napr. šošovicovej alebo fazuľovej.

simsalabim
7. okt 2023

Moje decka miluju nepeceny dezert - vrstva piskot, na to jogurt, poprasit vanilkovým cukrom, na to drobne ovocie - teraz hlavne maliny zo zahrady, ale bezne ribezle, cucoriedky, muchovnik... na to opat jogurt a trochu vanilkoveho cukru a pikoty. nechat odstat v chladnicke a je to.
Pripadne urob tzatziki a falafel k tomu...

danielahamar
7. okt 2023

ja robím halušky zo smotany, nejaké pagáče, osúchy - do cesta smotanu

petronelag
7. okt 2023

Ja robím takú zmes - nastrúhať čiernu reďkovku, nadrobno cibuľu - dať tam biely jogurt, trošku soli a mletá rasca, raz som čítala že je to dobré na žlčník a pečeň.

zuzanaam
7. okt 2023

tarator, tzaziky, zmrzlina....