Ako meliete mäso?

heymissg
9. máj 2021

Možno pre niekoho smiešna otázka.. ale ako meliete mäso? Nechcem kupovať zo supermarketov už pomleté. Mám doma mlynček z tescomy, vyskúšala som raz, moc to nešlo a od ďalšieho jeho používania ma odrádza aj to skladanie a rozkladanie. Meliete niekto aj v mixéri? Myslím tým čo má nádobku a dajú sa v tom sekať aj orechy. Ďakujem

staronova
9. máj 2021

@heymissg kupujem u masiara a dam si pomliet predo mnou

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
9. máj 2021

Mám robot s mlynčekom na mäso, no nikdy som ho nepoužila, nie že by to bolo zložité, ale vyhovuje mi kúpiť mäso už pekne najemno zomleté. Kupujem v Jednote alebo Bille.
Mixér nezomelie, skôr rozseká ka kašu

terezka1947
9. máj 2021

@heymissg kupujem u masiara a rovno mi pomelie.

nika82
9. máj 2021

kupujem mlete z Lidlu alebo od masiara

zuzana1688
9. máj 2021

@heymissg Ahoj pracovala som z mäsom a jednoducho ti poviem nájdi si svojho "mäsiara" a ty si vyberieš čo či pliecko bravčové alebo krásne hovädzie a každé naozaj dobré masiarstvo ťa z radosťou obslúži a mäso namelie!!!Máš istotu že je čerstvé a nebudeš mať žalúdočné problémy 🙂Z hypermarketu mleté nikdy...A ja mám tiež mlynček ale skôr využívam na orechy či pečivo na strúhanku...Tak veľa šťastia

lesana25
9. máj 2021

Ja si vždy dám pomliet viac v mäsiarstve a doma si rozdelím do mrazničky. Mlynček nemám, zatiaľ mi nechýba.

michellemary
9. máj 2021

My tiež kupujeme u mäsiara nepomletý kus, a on nám ho tam na počkanie zomelie.

heymissg
autor
9. máj 2021

Ďakujem Vám veľmi pekne za rady🙂 pohľadám mäsiara v okolí. Prajem pekný deň

nevenka
9. máj 2021

@heymissg ja mam kuchynsky robot s nadstavcom na mletie masa, ale niekedy aj kupime uz pomlete. Nasi maju stary velky gazdovsky dom a velku spajzu, a ked treba, tak maso melu tam na takom klasickom rucnom plynceku na maso.

hettinka
9. máj 2021

@heymissg mam robot Bosch mum5 s masovým mlyncekom, tak v ňom. Pomlete za pár minut. Predtým buď v klasickom mlynčeku, alebo som si dala pomliet v masiarstve, presne kúsok, ktorý som chcela predo mnou pomleli.

simca06022011
9. máj 2021

Mlyncekom na mäso. Mam elektrický. Ak ti to na tvojom nešlo tam bud si ho mala zle zložený (ja aj po rokoch rozoberám počas jazdy lebo dám vždy nôž naopak 😂), alebo je tupý nôž. Ručný mam tiež, ale väčšinou meliem tak 3-4kg mäsa a to sa mi nechce 😂 nie v mixéri to nerobím. Moja polovička na tatarak mäso kraja ručne 😂

janka95
9. máj 2021

Ja mám tiež super mixer, mlyncek. Postruha čokoládu, zeleninu, syr.. všetko. Mäso melie krásne na roladu, fasirku.. na jemnucko. Ja si tiež radšej všetko sama je to najlepšie a najchutnejšie . Máme tefal
Mleté mäso nikdy nekúpim 🙂

deti95060810
9. máj 2021

mám mlynček elektr.
Kupovať mleté mäso - nikdy.

andreatytler
10. máj 2021

@heymissg Moja mama mala rucny mlyncek... velmi lahko sa to zlozilo ale bol dost velky, a hlavne tazky ako podkova. Vravela ze ziadny elektricky tak dobre nepomelie... neviem neskusala som.