Ako často papajú vaše 2 ročné deťúrence?

natyadko
25. aug 2012

Ahojte mamcky
Ako casto papaju vase 2rocne deturence ;)))

janicka11
25. aug 2012

ahoj,no moja malá moc toho nespapá,rano mliečko doobeda neaký jogurt chlebík s niečím,potom na obed polievočka mliečko do flaše a ide sa spinkať ked sa zobudí druhé spapá alebo ešte raz polievočku,,a potom zase niečo..ale mne sa to zdá málo vjej veku papaju detičky viac sa mi zdá.. 🙂

ikke
25. aug 2012

ako casto? no ked je hladny. zvycajne 5x denne - ranajky, desiatu, obed, olovrant a veceru 😅

mummy01
25. aug 2012

@natyadko tiez tak casto ako je hladny...no maly je hladny stale tak stale papa 😀

lenka_b
25. aug 2012

Tak casto, ako je hladna, ale ona papa vzdy. Ranajky, potom nejaky ten Snack (desiatu), potom obed, po spanku opat nieco - ovocie, sladke, a veceru a pred spanim este tiez... ona papa stale ta moja hladoska 🙂 Ale nie vsetky deti su rovnake. Mojej znamej mala neje len 2x do dna a je vacsia ako moja mala. Ale to ma zas z mlieka, lebo toho vypije neurekom.

natyadko
autor
25. aug 2012

diky za info mna zaujmalo ci by dieta malo mat v jedeni nejaky rezim. 🙂 ale skor asi nie ... moj syn papa rano poobede a vever a medzi tym dzobne vselico 🙂 jedine co ma trapi nechce ovocie banan a melon spapa ako aj jeho mamina 🙂 ale jablka broskyne a ine nie. 🙂 mozno casom vzdy sa len zaskleby a konecna :D

prahaxx
25. aug 2012

striedaju sa nam obdobia mesiac papala pekne, a otazela, no teraz, a hlavne ked je teplo rano a vecer mliecko, to viem s istotou, ze vypije, ale inak.. som rada za jednu malu polievku a ovocie

mummy01
25. aug 2012

@natyadko no tak podla mna by v jedeni rezim malo mat aj dieta.Moj sice papa stale ale ranajky,obed a veceru mame pevne dane...zaklady spravneho stravovania sa buduju v utlom detstve.To ze nechce ovocie nieje tragedia,ak papa zeleninu je to v pohode.

mandragora22
25. aug 2012

@natyadko ahoj, podobne, ako aj u
@janicka11 rano mlieko ci kakao, cca 180 ml, potom takmer nic do nej nedostanem (okrem mlieka mi rano nechce do ust nic), potom polievka, malokedy nieco z druheho jedla, pred spanim opat flasa mlieka, potom dlllllllllho nic a podvecer si nieco zobne... no zabijem sa??? a takto to mame v podstate stale....

katren
25. aug 2012

raz za den......od rana do vecera....nepohrdne ani keby bola ako najedena....a Michal to iste....ich je lahsie satit ako zivit 😀 😀 😀 😀

rolak
25. aug 2012

ak počítam aj ranné a večerné mlieko tak cca. 6x denne, obed obidva chody. myslím,že režim v jedení rozhodne má byť. 😉

p69majka
25. aug 2012

Ahoj. my máme 2 roky a 4mesiace, ale ak neva, tak my papáme takto: ráno -mlieko, za hodku jogurt alebo chlebík s niečim, na obed pred spaním mlieko, po zobudení polievku, na olovrant výživu alebo kašu , niekedy aj druhé alebo chlebík vo vajíčku, pred spaním mlieko. Medzitým zje nejaké ovocko, chrumky alebo keksík ako kedy. Vážime 12,5 kg. Trápi ma, že papá málo mäska a druhého len zobne alebo vôbec. 😉

fialkaa
25. aug 2012

male deti maju mat (podla mna) rezim vo vsetkom - v spani, v jedeni, rezim je dolezity.

moj syn ma 2 roky 8 mesiacov, takze trochu viac. papa takto:
ranajky - jogurt alebo v poslednom case velmi oblubeny termix, niekedy oboje
desiata - ovocie
obed - polievka pred spanim, po spani - druhy chod, nie vzdy zje cely , teraz, ked bolo tak hrozne teplo, jedol len pred spanim, po spani uz len ovocie alebo jogurt,
olovrant - ak nepapa po spani druhy chod, tak jogurt alebo domaci pribinacik a pod. potom vonku nejake ovocie, sem-tam keksik
vecera - chlieb s maslom, sunka, paradajka, syr alebo krupicova kasa

mlieko pije pomenej, bol dlho dojceny, a potom si na kravske velmi nezvykol, ked tak vypije vecer kakao

rolak
25. aug 2012

@p69majka a kedy chodí cez deň spať? moja papá normálny obed a až potom ide sppať...po spánku nikdy nechce hneď jesť,až tak o hodinku ovocie alebo jogurt.....

pamaja
25. aug 2012

my mame takmer 2 roky a akurat aj dnes ma trapilo, ze malo spapala... chce stale len mliecko....nic ine pre nu neexistuje...este by stale papala samu papriku a paradajky, samozrejme bez peciva, to odmieta uplne, len potom je cela vyhodena. takze my rano flasa mlieka, som rada, ked sa podari kusok ovocia, banana, jablcka... obed vzdy len zeleninova polievka na rozny sposob, musi tam byt vzdy hrasok, prip. sosovicova polievka, tieto je chutia, dokaze sa pekne napapat, potom spi, ked sa zobudi zas len mlieko... a vecera bud polievka alebo mlieko...na to, co spapa je dost velka, 2 roky, cca 12 kg, ale zda sa dost baculata, ma okruhlu tvaricku... chcem, aby papala co najvyzivnejsie, vselico vymyslam, servirujem... nastastie ma celkom rada vajicka... tak to krasne spapa aj so zeleninkou...maso nic moc

p69majka
26. aug 2012

@rolak záleží kedy vstáva, ale tak okolo 12, 12:30 hod. Ona pred spinkaním vždy pije mlieko, tak jej polievku dávam až po zobudení. Spinká tak do 15, 15:30, niekedy aj do 16:00 hod. No niekedy je v postieľke aj hodinu, kým zaspí.

anniera
26. aug 2012

ja neviem ako vy ale ja mám pocit že moji jedia stále 😀 vlastne nejedia len v noci lebo vtedy spia 😀