Aké sú vaše naj recepty z cukety?

monote
26. jún 2024

Milujem cuketu na všetky spôsoby, ako ju pripravujete najradšej vy ? 🙂

vyrovnanaosoba
26. jún 2024

@monote vyprážaný a prívarok... To zjedia všetci. A pre seba robím cuketové špagety z fit recepty. 😁

viestta
26. jún 2024

Cuketovy hrncekovy kolac a cuketove placky. Na iny sposob cuketu nezjem ani ja ani nikto z rodiny

evcagabi
26. jún 2024

Ja cuketu milujem tiez na vsetky sposoby. Nebola este spomenuta zapekana s mletym masom a syrom , grilovana, alebo len tak udusena . Ja ju viem hodit aj do zeleninovej polievky alebo ked robim kremovu, aj tam sa strati 😅

luccija
26. jún 2024

@monote ja len ako prílohu k mäsu cuketa, cibuľa na veľké kúsky, cherry paradajky, paprika cesnak gril.korenie na zeleninu,olivový olej a hodiť do rúry k tomu môžeš dať mäso, zemiaky pusti to stavu a má to dobru chuť.Placky som skúšala no zemiakové to nie sú🙂

nikasmile
26. jún 2024

@monote placky a polievka najviac, ale mám rada v akejkoľvek podobe.

petulda333
26. jún 2024

Vyprazana,placky,plnena masom. A milujeme mladucku cuketu ako prilohu,len ogrilovanu

petulda333
26. jún 2024

@luccija ja placky robim tak,ze struham cuketu,zemiaky a mrkvu. Ine uz ani nechceme

11bodka11
26. jún 2024

Zapekana cuketa, placky, polievka, cuketove lečo, cuketovy tatarak, cestoviny s cuketou.

trema
26. jún 2024

Vyprazana, placky, cuketove minipizze, dusena len tak ako priloha alebo dusena s paprikou a vajcom, slany kolac, cuketovy chlebik, polievka, privarok, plnena zapekana, mrazena rozmixovana s kakaom ako smoothie, lasagne miesto cestovin

erika5025
26. jún 2024

Ja som v nedeľu robila zapekanu s mletým mäsom a syrom.len tak sa po nej zaprašilo 🙂
Ale väčšinou robím grilovanu a vypražanu

luccija
26. jún 2024

@petulda333 asi pol na pol?tak vyskúšam ja som ich robila iba raz podľa receptu z webu a nič moc.Ani vajíčko nedávas?

luccija
26. jún 2024

@erika5025 vydlabes cuketu a naplnis?

petulda333
26. jún 2024

@luccija robim presne ako zemiakove,len cast zemiakov nahradim cuketou,ak mam mrkvu tak aj tu dam

majlo1234
26. jún 2024

Cuketova strudla🥰

natallys
26. jún 2024

Takisto najčastejšie robím asi zapečenú cuketu s mletým mäsom, naposledy som tiež robila aj také "pesto" jednoduché s cesnakom, zmixované a šupla som to na cestoviny, je to ľahké, rýchle a výborné.

nikayla
26. jún 2024

Zapekaná plnená mletým mäsom, syrom a hocičím, čo nájdem 🤗 To je naj, ale zjem ju na akýkoľvek spôsob.

maryetta
26. jún 2024

Vyprazana v 3-obale je pre mna naj.

lucia851
26. jún 2024

@erika5025 dajte prosím recept

domkakvet
26. jún 2024

@monote placky.

maca1984
26. jún 2024

Cuketové tyčinky a cuketový tatarák.

erika5025
26. jún 2024

@lucia851 mleté mäsko podusit ja som dala aj kukuricu
Cuketu prekrojit na polovicu vnutro vydlubat a naplnit mäsom.ja som na to ešte dala bambinko a potom strúhaný syr

michellemary
26. jún 2024

placky, v trojobale, slaný nákyp, Míša rezy z cukety...

erika5025
26. jún 2024

A ešte som robila davnejsie "cuketova baba"
To je taky koláč tiež fajne

katkaseiner
26. jún 2024

Vyprazana, grilovana, do polievky kremovej, cuketovy hrncekovy kolac, vydlabane a upecene s nejakym maskom - plnene maskom. No a vcera som sa konecne hecla a urobila som cuketovy tatarak... vyborne jedlo...
Jaj a este jeden recept mam - tiez v podstate pomazanka.... cibulu na drobno, cuketu nastruhat, papriku na tenke kratke sliziky, opiect na panvici, sol, korenie a bambino syr - cele zmiesat a podavat na hriankach.... mnam

reanda
26. jún 2024

tatarak 👍

katica06
26. jún 2024

S cestoviny s cuketou a olivami, alebo cukety s kari omáčkou a kozím syrom, cuketová krémová polievka, cuketová pomazánka, cuketová čalamáda, cuketová fašírka, a zo všetkého top zapekané cukety

zuzudrnda
26. jún 2024

1) Postrúhana cuketa opecena na cesnaku, na to prisypat varené cestoviny napr.hrachove, premiešať a ešte kúsok zapekať + na záver parmezán. 2) narýchlo postrúhana cuketa a vajíčko - omeleta. 3) na pizzu - korpus robím z varenej pohánky, zvyšok ako klasická pizza. Čo chladnička a dom dá 🙂

zuzudrnda
26. jún 2024

A ešte toto veľmi vďačné pecivko na kúpalisko alebo výlet z cukety. Opakované sme robili minulý rok https://plnyhrniec.dobrenoviny.sk/pagace-s-cuke...

ivana11155
26. jún 2024

@monote privarok, placky, cuketovy hrncekovy kolac na sladko, plnenu, zapekanu.