Aké rýchle obedy varíte?

13. jún 2024

Mamičky, ktoré ste doma s deťmi, čo také rýchle na obed zvyknete variť?
Ďakujem za vaše inšpirácie

krasolienka1
13. jún 2024

Je tu skupina dnes na obed

elviku11
13. jún 2024

rezance s tvarohom

vikusjk
13. jún 2024

Ja sice nie som doma s detmi, ale pracujem prevazne z domu a dcera odmieta chodit na skolske obedy, takze sa stane, ze nenavarim vecer predtym, ale az v dany den - hlavne jedla, ktore mame najradsej cerstve (a teda cakam dceru, ked pride zo skoly s teplym obedom) a to su napriklad palacinky, buchty na pare, losos s opekanymi zemiakmi, cestoviny s kuracim masom, zeleninou a smotanovo-syrovou omackou, kludne praskem do rury aj kuracie stehna, ci ine maso - v podstate to povazujem za rychle, lebo ja to len pripravim, supnem do rury a rura si to uz pecie sama :D a k tomu ryzu, ta je za 15 minut... to ma v rychlosti napadlo. Veci ako plnenu papriku, ci ine zdlhavejsie na pripravu si robim potom vecer a mame na dalsi den-dva.

autor
13. jún 2024

Ďakujem 🙂

henka123123
13. jún 2024

V tyzdni robievam take co sa viac menej same vari....kuracie stehna pecene pkus ryza..rizoto.pecienka s tarhonou.sosovicova omacka s vajcom na tvrdo.kuracie sote..strapacky.perklet s cestovinou.spagety s mortadelou alebo nivovou omackou..rozne zapecene zemiaky alebo cestoviny co dum dal..kelova husta polievka k tomu chlieb..granatir..atd.zapeceny karfiol so sunkou...

elviku11
13. jún 2024

alebo zeleninovu omeletu. Hocijaku zeleninu aku doma najdem trochu opravim a potom an to vylejem vajicko

vyrovnanaosoba
13. jún 2024

Pre mňa je všetko rýchle a jednoduché, kým to nie je domáci kysnúť knedlik, rezne, zemiakový šalát.
Pri tom treba stať. Ostatne sa varí samo. 😁

vandicka7
13. jún 2024

Tak tych jedal je mnoho, ale moje deti maju napriklad najradsej, ked uvarim take daco ze "vsetko z jedneho pekaca". Proste nalozim zemiaky, nejake masko, prihodim k tomu cuketu a podobne a chuti nam to vsetkym. Je to rychle, bez starosti a chutne. Niekedy vyjedame rovno vidlickou priamo z pekaca. 😀

yelena159
13. jún 2024

Rezance s makom/tvarohom, rizoto, granadír.

deti95060810
13. jún 2024

u nás špagety s kečupom a syrom
ryžová kaša, palacinky, detská krupica, rožky s makom - niekto to pozná pod názvom lokše s makom, zemiakový prívarok s vajíčkom, tekvicový prívarok so zemiakmi,
zapekané cestoviny s mletým mäsom.... - recept : surové kolienka zmiešaš s mletým mäsom - môžeš ho predtým troška orestovať na cibuľke a zaleješ litrom mlieka... dáš alobal a pečieš v rúre cca 50 min na 180 st.

ivangeline
13. jún 2024

Všetko možné s cestovinou,rizou,zemiakmi a kuracím mäsom. ;D Kuskus je fajn. Piškótové cesta.. od bublaniny,babovky až po muffiny s rôznymi privchutami… A polievky tiež.