Aké občerstvenie pre 4-ročné deti a pár dospelých na oslavu?

bellaa3007
19. júl 2024

Ahojte, mala bude mat oslavu 4r. Prvý krat by som pozvala jej kamošky 4 deti + dospelí. Prosím čo v tomto teple by ste ponukli na občerstvenie?
Bude mat prenajatý skakací hrad na deň, ako darček.
Ďakujem za rady, napady 🙂

ferala
19. júl 2024

no nejaku domacu limonadu jednoznacne 🙂 ale asi sa pytas skor na jedlo. mne ako prve napadnu pri detskej oslave muffiny, tie su take vdacne. co sa slaneho tyka, tak mozno nejake pizzove slimaky a veci tomu podobne.

kapanek1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellaa3007
autor
19. júl 2024

@ferala limonáda ma nenapadla :D Myslela som, že nakupim vody.
Napadli ma nanuky, slané (chipsy, atd..), pizza slimaciky, detske dzusiky.

mandymoore123
19. júl 2024

@bellaa3007 vychladený melón , ovocie , upečené minitky z trúby a rôzne druhy pizze 🍕

lindous
19. júl 2024

Ak len také na dzobkanie, tak ovocná misa a nejaké slané pečivo - či už pagáčiky, pizzové slimáky, tyčinky z lístkového cesta, kysnuté cesnakové/šunkovo-syrové trojuholníky,… a asi bude torta? 😊

bellaa3007
autor
19. júl 2024

@lindous tortu neviem či chcem, lebo bude mať tortu potom u babky. Toto som len chcela take menšie posedenie a vyblaznenie pre deti :D

bellaa3007
autor
19. júl 2024

@mandymoore123 tak to ma veru nenapadlo aj tie mini pizze. dakujem 🙂

lindous
19. júl 2024

@bellaa3007 tak by som rozmýšľala možno nad nejakou menšou piškótovo-smotanovou sviežou 🙂

elzena2
19. júl 2024

@bellaa3007 ale aj to tak prezentuj, ako posedenie. Lebo aby deti (či dokonca) rodicia neboli sklamani. Že narodeninova party bez torty. A maju teda doniest darceky, či ako? Aj to treba napísať. Ono moji v tom veku sa už tesili na party a tortu. Žiadny problem,že nebude,len im toboznam dopredu,že sa idu ku vám vlastne zahrat. Ešte sa pohadaju, vysmeju, kvôli takej blbosti. My sme raz zazili opacne - že povedali posedenie, stretneme, sa pokecame a na miesto vysvitlo,že to je narodeninova oslava a nie vsetci doniesli darcek A bolo to blbe ako pre nich, že nič nedali, smutne pre oslavenkynu a druha strana,ktorá to prezentovala ako posedenie ich este ohovorila,že ako to, že si nedomysleli, že ved Co to už môže byt za posedenie,keď je v den narodeniny,že jasne,ze s darcekmi. Takže super napad to takto rozdelila na zabavu pre deti a oficiálne s babkou,len to všetkým vysvetli.

bellaa3007
autor
19. júl 2024

@elzena2 nie vedia, že darčeky nenosiť lebo potom majú decka spoločnú oslavu 🙂 lebo sú všetky narodene cez leto

patka06
19. júl 2024

@bellaa3007 navrhujem muffiny, naaranžovať na štýl poschodovej torty a na vrch môžeš dať sviečku

matana2
19. júl 2024

@bellaa3007 ovocie, melon, jahody, maliny...

zuzudrnda
19. júl 2024

U nás najviac z občerstvenia išli ovocné spize - ovocie na spajgle.