Aké košíčky používate do plechu na muffiny?

15. jan 2024

Ahojte ake kosicky pouzivate do plechu na muffiny? Ja som dala a mi takto zafarbili 🙈 a bez toho mi to nikdy nevyjde tak pekne.

bbalin
15. jan 2024

Mne sa na muffiny osvedčili silikónové formičky. Sú lacné, držia tvar muffinu a nelepí sa žiadny papier na ne, rýchlo sa vyklopia 🙂 hoci si sa nepýtala presne na to, ale tip 🙂

sun_shine_2020
15. jan 2024

Ahoj, prosim ta, co to mas za kosicek? Ja davam klasicky papierovy kosicek.
Toto podla foto mi pride ako kosicek na tartaletky (ale mozno to iba zle vidim z foto).

autor
15. jan 2024

@sun_shine_2020 odfotim zajtra

autor
15. jan 2024

@bbalin tiez som pocula uz o nich, kde si kupila prosim ta?

diana45
15. jan 2024

V DM...sú super 👍

vkatush
15. jan 2024

Silikónové už roky ❤️
S nimi ti krásne vyjdú, držia tvar, ľahko ich vyberieš.

hyta
16. jan 2024

@vkatush
@diana45 Dievčatá, ako pečiete s tými silikonovými? Treba ich aj vytrieť tukom a vysypať múkou, či? Ďakujem.

bytc20
16. jan 2024

Ten tvoj kosik vyzera nejak divne. Ja pouzivam standardne papierove kosiky na velke muffiny (na 12 kosikovy plech) a teda vzdy sa mi pekne oddeluju od muffinu. Este by som asi spomenula, ze muffiny treba nechat uplne vychladnut. Takto lepit sa zvyknu len ked su este teple.

vkatush
16. jan 2024

@hyta ničím netreba vysypovať ani mastiť. Dám do čistých košíkov cesto, upiecť, trošku vychladnúť a vykydnem ich von 😁
Keď ma prísť väčšia nejaká návšteva, tak niekedy ich preložím do ozdobných košíkov, ak sa mi chce.

diana45
16. jan 2024

@hyta nie, netreba tam nič, len cesto.

hyta
16. jan 2024

@diana45 Ďakujem ti.❤

enoula
16. jan 2024

V DM kupujem
Mam aj silikónové, z 2 obchodov , ale musim niecim potriet ich, onak sa prilepí cesto a aj tak je to zakydane a treba drhnut
Takze ja radšej papierove, hoci je z toho viac odpadu..

kamowa
16. jan 2024

papierove z Orionu, z Ikey, z DM-ky... nikdy som nemala problem..

bbalin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbalin
16. jan 2024

@autorka V pepcu, 12ks do 2€, a aj z Ikei mám, oboje sú super, určite skús 🙂