Aké cukrárske náradie pre svokru?

elizita
5. nov 2021

Ahojte,prosim o radu cukrarky a tie,co je pre vas pecenie hobby. Moju svokru to nejako zacalo celkom bavit,aj sa sama vyjadrila,ze nejake naradie by ju potesilo. V podstate nema takmer ziadne naradie,pomocku,okrem miesaca Klarsteinu, varesiek a nejakeho rucneho mixeru a klasickych vianocnych formiciek a vykrajovaciek. Ziadne formicky, pomocky na zdobenie. Zatial pecie vyborne nahe torty zdobene v ramci moznosti, potahovat ich neplanuje, vseliake chutne poharceky a sladke jednohubky vacsinou v kombinacii z toho,co zostalo pri peceni torty. Vsetko pre rodinu,plany nie su piect pre druhych 🙂Date mi nejaky tip co by ju mohlo potesit?

aniele
5. nov 2021

Špičky na zdobenie krémom, sú rôzne sady.

elizita
autor
5. nov 2021

@aniele a nevies poradit daco overene? Lebo je to toho kvantum. So sackom, silikonove,plastove..

stefi_k
5. nov 2021

Rafiky nastavitelne, palety, stierky, lomena paleta, nôž zubkovany cukrarsky, špičky, cukrarske sačky pogumovane ( thermohausen) alebo jednorazove, silikonova podložka, odmerky, rôzne formy na tartaletky, taty, paje, babovky, male babovky, mufiny a pod, vykrajovatka ..... je toho strašne vela a treba vychadzat z toho čo bude aj realne využivat.

kiki68
5. nov 2021

Rozne sady spiciek, tocna, potom rafik na tortu, hladitko, vzorovane stierky, tiez silikonove formy rozne.

gilmorka
5. nov 2021

https://www.torta-shop.sk/Wilton-Stojan-otocny-...
Nejaky takyto stojan,pri zdobeni torty vyborna vec

elizita
autor
5. nov 2021

@gilmorka no,to vyzera fajn.. musim zistit aky priemer robieva

elizita
autor
5. nov 2021

Baby,a vedeli by ste tiez dat konkretny tip? Lebo vsetkeho je tak vela druhov a kvalit..

andreatytler
6. nov 2021

@elizita Alebo nejaky stojan na tie dobroty... taky poschodovy a ak planuje aj nosit na oslavy, tak dobre padne mat taky prenosny podnos.

stefi_k
6. nov 2021

Toto je taky zaklad, tieto su značky giessr, ale je aj vela inych dobrych značiek pme, termohauser, whilton ...... orion ma fain rafiky nastavitelne tie su lepšie jak tieto fixne.

stefi_k
6. nov 2021

Špičky s cukrarske sačky ti môžem cvaknut doma tam mam lepši výber.