Aká by bola cena takejto torty?

dievcasi1715
6. mar 2021

Dobry vecer baby prosim vas mozem prosim vediet aka moze byt cena takejto torty? Plnena mrazenym ovocim 🙂 je to taka ta mensia torticka, ďakujem 😘

gulka123
6. mar 2021

Ahoooj, ja si myslím, že určite 20 eur a podla toho koľko ovocia tam chceš tak ešte aj cena hore... Určite tak do 25 eur 😊

ada309
6. mar 2021

No skus napísať, aká je plnka=krém.. To je dosť podstatne.. Príp gramáž.. 1kg-2kg... Atď..

jaankaa17
6. mar 2021

@dievcasi1715 Môže byť aj 30e.záleží co všetko tam je a akú cenu má nastavenú ta 1kg napr 10e 12e nikto aj viac.

gulka123
6. mar 2021

@ada309 ingrediencie nestoja až tak veľa... no podľa toho kde nakupuješ samozrejme... ale môže si niekto pripočítať peniaze aj za prácu... takže len tak orientálne som napísala, že do 25...kamaratka robí torty a takáto jej taktiež vyjde do 25 alebo 30... A v cukrárni takéto aj s ovocím sú taktiež po 20😊

ada309
6. mar 2021

@gulka123 tiež robím torty... A viem, že gro ceny je plnka(ci je z masrapone, alebo maslova, hera, pudingova,.. To je ozaj rozdiel).... Taktiež korpus, ak je orechový, cena je samozrejme vyššia.. Tiež cena jahôd je teraz vyššia ako v lete (ak su použité do krému /ozdoba)... Atď.. Je to ozaj individuálne.. Ale 20€ je podľa mňa úplne normálna cena aj pri torte do 2kg..

dievcasi1715
autor
6. mar 2021

@ada309 Plnka je mascarpone tvaroh slahacka

gulka123
6. mar 2021

@ada309 áno presne... 😊 Tak do 20 eur a maximálne 30... kamaratka si za prácu peniaze neberie, pretože ju to naozaj baví a len biznis "rozbieha" tak mne robila takú srdiečkovú a ešte aj trocha väčšiu a 20 stala... 😊

evkamotka
7. mar 2021

Tak to ste damy z lacneho kraja. U nas pytaju 25e za kilo torty, takze dvojkilova 50e

elizabet173
7. mar 2021

@evkamotka tiez si myslim, ze 20 eur za tortu je zalostne malo. Za akukolvek tortu. Rure je jedno, ci sa tam pecie velke, alebo male srdiecko, umyvacke tiez. Ked odpocitam naklady na suroviny, energie, ovocie je teraz drahe, plnka tiez nie je z lacnych surovin, 30 eur urcite. Ten, kto ju robi, plni, polieva, dokoncuje priblizne rovnaky cas tortu malu, ci velku. Samozrejme, nepocitam poschodovu. A aby mal niekto za pracu nejakych 8 eur? A do toho treba zapocitat aj to, ze to ovocie a ostatne suroviny treba ist kupit, keby som ju robila, 30 eur urcite a keby som si ju dala robit, tato cena by pre mna bola normalna

natalala
7. mar 2021

@dievcasi1715 ja nemam problem zaplatit za niekoho cas, pracu a kvalitne suroviny, ale tato torticka je este dost amaterska aj tie stekance cokoladove, vidno ze clovek co ju piekol sa iba uci, preto by som cenu prisposobila zatial tomu. Lebo je rozdiel vypytat si za tortu kt je profesionalne spravena 50e a rpzdiel vypytat 50e za toto.

elizabet173
7. mar 2021

@natalala ano, suhlasim s tebou, prevedenie je amaterske

ada309
7. mar 2021

@natalala súhlasím

Za tortu, ktorú vidíme na foto by som viac ako 20€ nedala.. Je rozdiel, torta s postavičkami marcipanovymi, potiahnutá potahovou hmotou, príp s kvetmi a pod.. Ale táto je naozaj amatérska..
Ak sa človek chce živit pečenim tort a kolacov, vtedy ano, 20€ je naozaj veľmi málo.. Ak ti to kamarátka upiekla z dobrej vôle a chceš sa jej revanzovat, tak tych 20-25€ na náklady jej určite daj..

lindusss2016
7. mar 2021

@gulka123 ze moze si niekto pytat aj za pracu 😃 to je mile, ale nevidim dovod, preco by mal niekto stracat hodiny svojho casu zadarmo a robit len za cenu surovin 🤔 ak chce kamarstka rozbehnut biznis, bude musiet pytat za robotu, inr je to, ak sa este len uci a skusa

sivana09
7. mar 2021

boze tu tolko zien zavidi a nedopraje... ja som sice tortu nikdy nikde neobjednavala, takze pravda, ze netusim ake su ceny, ale za to som ich niekolko upiekla.. a viem co je s tym roboty, myslim ze pod 30 ani nechod...

dievcasi1715
autor
7. mar 2021

Dakujem vam ❤️ 🎂😘

danusskaaa
7. mar 2021

Treba približnú váhu u nás je 1kg torty okolo 15-20e. Túto by som vpohode tipla na yie 3kila a cca 50€.