4 kg torta

brady1
5. apr 2014

Chcem dat upiect poschodovu marcipanovu tortu asi tak 4kg do akej velkosti alebo tvarou mozem ziadat svoju cukrarku
🙂

bajana
5. apr 2014

dobra cukrarka by tento "problem" vyriesila....daj si poradit od nej...
a mimochodom velkost a cena torty sa odvijaju prave od jej vahy, takze ten zakladny udaj uz mas 😉

hatapkagb
5. apr 2014

@brady1
tato torta mala 3.5-4kg asi

monika_123
5. apr 2014

@brady1 jasne ze sa da aj poschodova,toto su napr 4,5kg co robila moja cukrarka 😵 https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash...
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn...
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-...
Samozrejme nazivo su malinke 😉 Ale krasne aj tak

aduskatt
5. apr 2014

Poschodova do 4 KG?......hmmmmmmmmmm tak to je dost tazka uloha, najmensia poschodka, ktoru som robila mala 4,5 kg, aj to bol vrch velkost tak 15 cm, co je asi tak kompotova plechovka........ takze 4 kila.....bud nizucke poschodia, len jeden krat plnene, bez ovocia, len krem a mozno zvlhcit korpus - to by som vsak potom trpla a asi by som mala pravdu, keby mi tu tortu oplieskali, ze bola sucha, nestavnata. Osobne by som sa na dvojposchodovu 4 kilovu nedala, kopec roboty a bodrdelu a v podstate zadarmo.radsej, ked uz chces ist max do tych 40 EUr, tak si daj urobit jednoposchodovu a riadnu s ovocim, dobrou plnkou..............alebo ked trvas na poschodke, tak do nej radsej zainvestuj, aby to fakt vyzeralo ako torta a nie nasilu nieco dvojposchodove, co bude na prvy pohlad na smiech, lebo proste pri Tebou danej hmotnosti to vrchne poschodie bude mensie ako malicke🙂
Katdopadne drzim palce, aby si taku cukrarku nasla, co sa zmesti do 4 kg pri poschodovej🙂

aduskatt
5. apr 2014

@monika_123 ale autorka pise 4 kg, nie do 4,5..........moja 4,5 kg mala vrch 15 cm, bola malinka, vies si predtavit vrch este o pol kila mensi? ja teda nie 🙂

monika_123
5. apr 2014

@aduskatt pokial viem citat pise asi tak 4kg,nie do.

monika_123
5. apr 2014

@monika_123 myslela som to tak ze pise asi 4kg,takze +- nejake gramy,a pridala som fotku na 4,5kg .

monika_123
5. apr 2014

a ked sme pritom tato ma 3,8kg takze ANO da sa aj do 4kg poschodova
@brady1
@aduskatt https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash...

dai
5. apr 2014

ja si davam robit poschodove - su krasne - vzdy asi pre 30 deti - poschodia su akurat aby bola torta pekna - maju asi 6kg... 4kg mi robievaju do ykolky - tu si poschodovu neviem predstavit...

sjuzan77
5. apr 2014

Robila som taku, fakt mala torticka, spodny korpus priemer 26 cm, ziadne ovocie, len plnka. Aj tak som sa do 4 kg nezmestila, pretoze potahovka + vymodelovane postavicky a ozdoby na vahe pridaju..

aduskatt
5. apr 2014

@monika_123 ja som nikde nenapisala, ze sa neda, len som napisala svoj pohlad na 4kg poschodovu tortu

monika_123
5. apr 2014

@aduskatt no ale napisala si ze najmensiu si robila 4,5kg a ze o pol kila mensiu si nevies predstavit,ja len preto.

monika_123
5. apr 2014

@aduskatt samozrejme,ze by ma zaujimalo ako to vyzera v reali,lebo ja som si dala robit 3poschodovu mala 8kg,na fotke vyzerala byt taka velkaaaa,a ked sme ju prislo zobrat skoro som odpadla,aka bola mala 🙂

aduskatt
5. apr 2014

@monika_123 tak to upresnim, neviem si taku predstavit na objednavku🙂)) keby som robila nam na domov, tak pokojne urobim spodne poschodie okruhle 18 cm a vrchne trebars 12 cm a vtedy sa zm,estim aj do troch kil, ale na objednavku ani nahodou. to by som dotovala niekomu inemu tortu🙂)))ale tak, ja mam za sebou upecenych zatial len 200 tort, iste su baby, ktore su sikovnejsie a taku krasnu poschodovu do 4 kil daju lavou zadnou🙂)) ja teda nie, teraz som pre srandu dala na vahu okruhlu 28cm, este je neozdobena, len potiahnuta a uz ma 4,5 kg.......

aduskatt
5. apr 2014

ja fakt neviem asi robit lahke torty, teraz som robila stvorec 28x28 a mala 7 kg🙂))))

janulik660
14. apr 2014

@aduskatt moja mama tiez pecie torty ale ked ju dobre polejes aby nebola sucha a das aj plnku ako mas,pridas ozdoby ...tak isto je tazsia,tie mini co baby pisu ,tie 4 kg musia byt fakt mini a asi aj suche aby sa zmestili do tych kil

aduskatt
14. apr 2014

@janulik660 presne, ja polievam korpusy, pod plnku tiez zvyknem davat nejaku mnamku, plnka, ovocie, proste neviem si predstavit dobru stavnatu a zaroven dvojkilovu tortu s priemerom 24 cm

henikav
14. apr 2014

ja robievam male okruhle torty a tie maju tak 3.5-4kg, takze ak chces poschodovu, potom to musi byt taka malinka torticka, pocitaj s tym ze ten vrch bude velky len ako kompotova miska, torty sa nezdaju, ale su tazke, len samotny potah s dekoraciou bude mat minimalne 600 - 800gramov. Baby tortarky, necudujte sa, taka ktora doma torty nepecie si mysli ze torta - 4 kila je obrovska, uz som mala poziadavku aj na kilovu tortu, jednoznacne si pani neuvedomila aka velka ta torta bude, az ked som jej povedala nech si pozrie kilo cukru ci kilo muky balicek, si uvedomila ze to bude drobizg
@brady1 porozmyslaj ci by obycajna pekne vyzdobena nebola krajsia ako miniposchodova 😉