Pracie prášky v Rakúsku - zdražovanie

17. mar 2022

Počuli ste o tom, že od 21.3 majú ísť rapídne pracie prostriedky v Rakusku hore???? A ze je ich nedostatok??

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
17. mar 2022

Zdražovanie je smrrrrrť 😀

stanno
17. mar 2022

vcera Kaufland Presov, bonux alebo ariel za 21,99€. Predtym sa dal v akcii za 8,9€

bambulienka25
17. mar 2022

Prášok tu je dosť ale obyčajný lacný vyperie tiez ako A alebo P. Nechápem ten zhon na tie drahe. Raz som vyprala v A a musela som veci ešte raz vyprať lebo no hrôza des to bol

kinderzwillinge
17. mar 2022

@bambulienka25 Ktory lacky "neznackovy" je ok ??

bambulienka25
17. mar 2022

@kinderzwillinge ja kupujem v Hofer a Lidl ich značku tie sú ok, kupujem aj denkmit z DM tie tiez dobre peru

kinderzwillinge
17. mar 2022

@bambulienka25 Chodim na nakup do Hofera, ale veru na ich prasok som nikdy nepozerala

bambulienka25
17. mar 2022

@kinderzwillinge názov ma teraz nenapadá tandil či ako sa vola, ah gél aj prášok mám odskúšaný a nemôžem nič zle povedat, dobré vyperú aj voňajú

kinderzwillinge
17. mar 2022

@bambulienka25 Kupujem tejto znacky sol a lestik do umyvacky, aJ tablety a su dobre. Prasok mi nikdy nenapadlo pozriet, tak vyskusam. Dakujem 🙂

kinderzwillinge
17. mar 2022

@viestta Pochopila som tvoju ironiu, ale nase naozaj nevyperu tak, ako Rakuske a su ovela drahsie. Tiez som neverila, ze to moze byt rozdiel, kym som neskusila.

lusyyy36
17. mar 2022

Nič som o tom nepocula, tu je cena v hoferi na budúci týždeň.
Ale je pravda,že predvčerom v hoferi alebo v lidli mali lenor avivaz v akcii a skoro mi vypadli oči, cena skoro raz taka ako som kupovala pred pol rokom

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
17. mar 2022

@viestta 😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guiseppinka
17. mar 2022

@lusyyy36 vdaka, ze si mi dala vediet. Este som neprebehla letaky a teda uz mi prasok dochadza a v bipe.mali akciu, ale mali teraz za posledne tyzdne len so silanom... Takze musim rano nabehnut do hoferu

bambulienka25
17. mar 2022

@viestta to nevadí 🤣🤣🤣

lusyyy36
17. mar 2022
vroni
17. mar 2022

@bambulienka25, denkmit napríklad športové veci nevyperie. Po vyschnuti smrdia rovnako intenzívne ako neoprane....

bambulienka25
17. mar 2022

@vroni ja nešportujem 😁 tak neviem usúdiť ale ja sa napr moc potím a doteraz vždy pekne vypralo a fľaky zmizli

engel76
17. mar 2022

Keby zdrazeli len prasky. Kazdy den po tichucku sa v Rakusku zvysuju ceny vsetkeho podobne ako aj na Slovensku. A teraz, ked sa zvysili ceny PHM, zdrazie vsetko znova.

autor
18. mar 2022

Ale počuli ste, že od 21.? Aj olej a vajíčka???? To akože ak je pravda,tak fičím ešte dnes

lusyyy36
18. mar 2022

Ešte raz píšem,nie nepocula som o tom a bývam tu. A uz aj tak vsetko zdrazelo neskutočne, uz len pecivo, ktoré kupujem šlo o takých 70% hore, muka tiež, mlieko...ešteže chodi muz na nákup a on veľmi cenu neriesi lebo mňa by porazilo

kinderzwillinge
18. mar 2022

@viestta Ja viem, ze nechodite spinavi, ani my sme nikdy nechodili.
Netreba sa hnevat, ja som to nemyslela nijak osobne, ani som nechcela nikoho urazit.

autor
18. mar 2022

@lusyyy36 takže už išli hore, keď išlo všetko? Mne bolo povedané 21.3 tak ja neviem a potom, že v rakúsku nie je dostať olej, múku uz

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevesh
18. mar 2022

@bambulienka25 v hoferi ich domaci neznackovy prasok je klasicky znamy ariel a v lidli ich neznackovy je receptura persilu (cize rovnaka receptura, rovnaka akost, len znacka chyba na praskoch). Mozno po novom trochu "zriedia", ale stale budu vyrabat pod tymi recepturami, takze az tak velmi "od znacky" nekupujes😅😅