Práca chyžnej v Rakúsku

2. nov 2022

Ahojte. Premyslam; zeby som skusila na par mesiacov pracu chyznej v Rakusku. Mate nejaka zienka skusenosti? Je to moc narocne? Aka je primerana mzda v Rakusku na miesto chyznej? Pripadne nerozmysla nejaka zienka, ze by isla tiez? Som na urade prace po 14 odmakanych rokoch v kancli, ale potrebujem zmenu ;) dakujem za akekolvek postrehy 🙂

kkatka22
2. nov 2022

Ja som pracovala ako chyžná 4 mesiace a teda nikdy viac za tie peniaze si viete nájsť aj lepšiu prácu ale treba samozrejme vedieť jazyk.Ak veľmi potrebujeme peniaze samozrejme dá sa sezóna zvládnuť ale je to fyzicky fakt ťažké.Ale poznám ženy ktoré to robia cez 10 rokov. Neviem aká ste ak vás baví upratovanie a žehlenie tak dá sa to ale keď nie ste tá ,, žienka domáca,, typ ako ja 🙂 tak budete to mat ťažké

svetlonos
2. nov 2022

Ahoj, praca je to vacsinou narocna, je dobre ked sa vies dorzumiet a momentalne som videla viacero ponuk aj na orofesii, kde hladaju do AT chyzne. Je tam uvedeny aj plat. Robili to kamosky, zalezi od mnohych veci, ako sa ti pracuje. Od sefov, cez kolektiv, mnozstvo izieb atd. Ale vyskusat mozes, vratit sa mozes vzdy 🙂

shinon258
2. nov 2022

Hrozná robota. To už radšej normálnu upratovačku