Ako funguje reštaurácia Vapiano vo Viedni?

romi199
3. apr 2022

Ahoj mohla by som sa spýtať ako funguje reštaurácia Vapiano ? Viem že tam dostanete nejakú kartu a bzučiak ale vôbec nerozumiem ako to funguje. Nemohli by ste mi niekto napísať postup ?
dikes

amelia89
3. apr 2022

@romi199 Daju ti kartu - ides k pultu podla toho co chces - na jednom robia pizzu,na dalsom cestoviny atd. Tam si povies co chces - ake cestoviny aky olej blablabla. Ak mas cestoviny tak pockas kym ti ich pripravia- prilozis kartu a tam oni nacitanu cenu, ak mas pizzu tak ti daju bzuciak- sadnes si a pockas kym zavibruje - pojdes si pre pizzu.
Ked budes odchadzat tak pri pokldni odovzdas kartu a zaplatis. Thats it 🙂

kitycat
3. apr 2022

Ahoj, ak sa dobre pamatam tak prides k pultu, vyberies si typ cestovin a typ omacky. Oni ti daju taky "budik" a ides si sadnut. A ked zazvoni ides si na vydaj pre tanier.

Bola som tam pred rokmi a riesil to frajer

romi199
autor
3. apr 2022

@amelia89 a keď chceš pizzu a aj cestoviny musíš ísť k obidvom pultom ?

amelia89
3. apr 2022

@romi199 ano lebo pri kazdom robia niečo ine. Musis ist k cestovinovemu a potom k tomu s pizzou- lebo kazdy ten “kuchar” robi ine

romi199
autor
3. apr 2022

@amelia89 a keď máš pizzu a zabzučí ti bzučiak tak ako vieš k akému pultu máš ísť ? na tom bzučiaku sa ti zobrazí číslo pultu ?

amelia89
3. apr 2022

@romi199 no pojdes presne k tomu istemu kde si si pizzu objednala 🙂

mirage
3. apr 2022

@romi199 ale ved.. pojdes, uvidis, vyskusas, toto nie je ako objednavat sushi niekde v Tokiu.