Vianočný snehuliak z plastových pohárov

patuska00
14. nov 2022

Ahojte ženy niekto už skušala snehuliak z plastových pohárov lebo ja som si kúpila aj zosivacku a mám aj pohárov ale tie veľké a nedobre sa mi robí možno je tá zosivacku chybná alebo...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marfikchov
14. nov 2022

Ja som robila na školskú besiedku, ale popravde, namiesto plastových by som kúpila už iba papierové. Nie ani tak z eko hľadiska, ale z toho, že plastové boli mäkké, tenké, nedržali tvar a praskali po zoštiknuti zosivačkou. Bola som rada, že vôbec sa besiedky snehulak dožil a že to prežil

patuska00
autor
14. nov 2022

@marfikchov no a z tých papierovych pohárov nebudu sa kivat alebo nebudú mokré ja chcem dať vonku pred vchodové dvere

patuska00
autor
14. nov 2022

@elizabet173 to nevadí ale chcem niečo také veľké a pekne a lacné pred vchodové dvere

merlinja
14. nov 2022

@patuska00 nedáš foto o čo ide? nech sa inšpirujeme :o)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patuska00
autor
14. nov 2022

@merlinja mne sa páči snehuliak chcem niečo také veľké

patuska00
autor
14. nov 2022

@elizabet173 aj to je krásne ale budem mať veniec a ak ten?

merlinja
14. nov 2022

@elizabet173 tak po pravde, Vianoce sú tak trocha celé gýč. Vezmi si len stromčeky, niekto má na nich kvety, iný hračky, ďalší x farieb, ale tak ak sa im to páči, prečo nie. Ideme sa miestami pototo kvôli pidi odpadu a inde devastujeme a mrháme na kvantá ... A možno sa tvoja "prírodná" dekorácia tiež nie všetkým páči. Mimochodom, tie svietiace konáríky asi tiež nebudú prírodné 🙂

merlinja
14. nov 2022

@patuska00 veď som nič nepovedala, len som chcela foto aké snehuliaky, potrebujem inšpiráciu na tvorivé dielne. Či?

patuska00
autor
14. nov 2022

@merlinja nie ja viem že chces mi poradiť. Dobré nájdem niečo

patuska00
autor
14. nov 2022

@merlinja vidíš aké krásne je ale neviem či mi dlho vydrží

merlinja
14. nov 2022

@patuska00 fu ha, som niečo malé čakala. Toto je podľa mňa náročne na prípravu. Nedalo by sa to skôr tavnou pištoľou lepiť? Neviem, zošívačka asi zdeformuje tvar.

patuska00
autor
14. nov 2022

@merlinja píše tam aj lepili s tou pištoľou vrchnú časť a aj so zasivackou mne dajak nevyjde.

patuska00
autor
14. nov 2022

@patuska00 môžte mi pomôcť okrem snehuliaka niečo iné vymisliet

marfikchov
14. nov 2022

Ten plast nevydrží teplotu tavnej pištole, si myslím. Hoci, je tiež pravda, že ja som používala tie lacné poháriky, také tenulke z Kiku či Tedi.

merlinja
14. nov 2022
patuska00
autor
14. nov 2022

@merlinja manžel mi poradil že biely mech veľký aby som tam niečo dala do mecha napr nejaké kamienky alebo niečo iné a malé a aby som tri krát zaviazala šnúrkou a hotovo už mám snehuliak mne dajak divné nie🤔

merlinja
14. nov 2022

@patuska00 nemyslím niečo podobné je aj na pintereste. Keď ho dobre naplníš, vytvaruješ a dozdobíš bude to super a jednoduchá výroba je tiež +

patuska00
autor
14. nov 2022

@merlinja hej už hľadám nieco keď nie smehulakov tak niečo iné ale veľmi pekne ďakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merlinja
14. nov 2022

@elizabet173 tak ono bola aj taká hláška - .. a českí sklári nebudú mať čo žrať. Možno urobí snehuliaka a bude ho mať ďalšie 4 roky, nevieš. A čo je symbolom Vianoc, je diskutabilné....

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katica06
14. nov 2022

@patuska00 použivali sme tavnú pištoľ , kartón a červenú farbu v spreji. Vyrdžal tri sezóny. V lete bol na povale. Čo sa týka životného prostredia , poháre ešte roky poslúžili na pestovanie na priesad. 🌱🌱🌱

merlinja
14. nov 2022

@jabadabadu tak hej, môže ju ešte do ..... avať vulgárnosťou. Ženy .... a slovník ako kočiši

patuska00
autor
14. nov 2022

@katica06 no krásne a ake veľké poháre maš lebo ja mám tie veľké 500ml

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katica06
14. nov 2022

@patuska00 asi200 či 300ml, fotky sú z roku 15