Parené, pečené a dukátové buchty

sonicc
30. máj 2020

Milujem kysnuté cesto a prácu s ním, preto zisťujem záujem o kysnuté domáce buchty🙂
V BA existuje buchtáreň, má dobré ohlasy.
Čo poviete? Keby bola možnosť, objednáte si napr. na sobotný obed lekvárové buchty? 😀
Alebo voňavé dukátové buchtičky s vanilkovým krémom? Či ponúknuť návšteve namiesto koláčov prosté lekvárové buchty? Poprípade, viete si predstaviť, ísť za tým do mesta ako street food?
Ďakujem za odpovede

nikusiak9
30. máj 2020

manzel tiez miluje buchty, zvykneme aj objednavat 🙂

deti95060810
30. máj 2020

kdeže ..... radšej si upečiem sama. Nerobí mi to problém.
Prečo to radšej nenapíšeš do skupiny mesta v ktorom sa to chystáš spraviť... To bude pre teba hodnotnejšia výpoveď ....😉

elizita
30. máj 2020

Keby nam take nerobila starka, urcite by sme si sem tam dobre kvalitne kupili.

mirage
30. máj 2020

O tzv Muranske buchty je velky zaujem. Ak by si predavala kvalitne vyrobky, klientov si najdes.

leuchtturm
30. máj 2020

osobne by som si buchty vonku nekupovala. Viem si ich spravit sama, suroviny na ich vyrobu su lacne, bolo by mi luto vyhodit peniaze za ne v nejakej prevadzke. Vonku si kupujem jedla, ktore si neviem sama pripravit.

sonicc
autor
30. máj 2020

@leuchtturm sú ženy, ktoré sa nekamaratia s cestom, dokonca niektoré ani s varením 😅
Ale áno, ja som tiež tohoto názoru, lebo pečiem, varím...

kiki68
30. máj 2020

Urcite to ma sancu, take palacinkarne su furt obsadene. Lebo ked to peciem doma, tak nemozem kupit iba dve buchty. Proste pre mna by to bolo fajn. Lebo koho to bavi potom rozdavat po susedoch.

jankaovecka
30. máj 2020

Ja si viem spravit vyborne doma, ale keby sa mi nechce, zopar by som si kupila. Avsak obavam sa ceny, aby nemali “slovensku prirazku”.. u nas v mini meste je otvorena siskaren necely rok, aj by sme si kupili, ale ked vidim, ze jedna siska i ked krasna stoji okolo 3 eur! Tak dovi dopo, ludia uz nevedia co maju pytat😣

leuchtturm
30. máj 2020

no presne taketo ceny ma odradzaju...tri eura nestoja ani suroviny na celu varku sisiek...Je mi jasne, ze kto to robi v prevadzke, ma kopec nakladov, ale ta Cena za kus je fakt odradzajuca.

seblicek
30. máj 2020

@sonicc Buchtáreň je závislosť. Ja zakaždým keď ideme do BA tak sa tam musím staviť. Milujem to proste. A dukátové buchtičky tie nám raz do mesiaca urobí kamoška, keď si robí doma a si od nej kupujem a dám zamraziť. Lebo robí brutálne 🙂