Aké je vaše metradičné hobby?

sheerryy
16. jún 2020

Žienky čo rady robíte vo voľnom čase aké máte koníčky? 🙂 hľadám niečo nové čo som ešte neskúsila 🙂

zuzkalujza
16. jún 2020

@sheerryy ja maľujem, teda presnejšie vyrábam drevené bytové dekorácie, robím si to všetko sama, aj drevo si narežem, obrúsim a tak.... je to taký relax pre mňa 🙂

lenka2710
16. jún 2020

@sheerryy ja som jednu dobu skladala origami, potom som vysivala, háčkovala, teraz som kúpila vlnu na pletenie rukami, z papiera som plietla rôzne nádoby, misky atď, kukni youtube, je tam toho mraky 😊

aniele
16. jún 2020

Šijem patchwork, tašky (kabelky, peňaženky), pletiem, vyšívam, renovujem nábytok (farby, čalúnenie). Mala by som sa vrátiť aj k paličkovaniu

ildiko36
16. jún 2020

@sheerryy dekoracie z betonu a so sadry..gelove nechty a pecenie torty😉

agajka22
16. jún 2020

ja sa hram s vlnou pradiem na kolovratku
🙂

titla
16. jún 2020

Pred materskou som hackovala, vyrabala pohladnice pomocou peciatok a raznic, teraz na to nemam cas. Ale do buducna by som sa chcela naucit sit.

belllinka
16. jún 2020

@zuzkalujza to je zaujimave. Mozes sem dat prosim aj nejake foto svojich vyrobkov?

ivca88
16. jún 2020

Ja som sa venovala scrapbookingu. Čiže vytvárala som fotoalbumy, avšak také špeciálne - so skladačkami či nejakými priečinkami. Úžasne sa tam dalo vyhrať.
Ale ako mám dievčatá, tak na to nemám čas. Dlho som vytvárala jednu stranu, nie to ešte album.
Druhej dcérke som ho ešte ani nezačala robiť.
( Foto na také male vysvetlenie, že čo asi je ).

Ale inak mám rada šport. Amatérsky zjazdujem na bicykli z tunajších hôr. Ale fakt amatérsky. Bojím sa že sa zabijem 😁😆
Ale dava mi to slobodu. Na chvíľku zabúdam ze mam doma deti... 🙈😁

zuzkalujza
17. jún 2020

@belllinka Pozri na FB Zuzana Díte, tam mám nejaké, ale už som tam dlhšie nič nedávala, robím to už len ako hobby 🙂

andula09
19. jún 2020

@ivca88 To zjazdovanie aj mňa láka, len mám taký trošken rešpekt 😀

richardiv
4. júl 2020

píšem poviedky ...ak je múza 😁

halci
4. júl 2020

zbieram stary porcelan, starozitne sklo, chodim na burzy po nejake zaujimave kusky

sajuli
12. aug 2020

Uplne ma dostalo lepenie podpaliniek kuk moj album