Kožná lekárka MUDr. Hurtová

25. okt 2023

Prosím neviete nemáte skúsenosti ako je s tými časenkami, ktoré sa rozdávajú skoro ráno? Chystáme sa tam s malým dieťaťom, tak ak pôjde ráno manžel po časenku, kedy asi cca prídeme potom na rad...ide to tam rýchlo, či sa čaká aj pol dňa ďakujem za info

natallys
25. okt 2023

Uff, ona ešte ordinuje? 😀 Pred sto rokmi bola totálne otrasná, arogantná, pamätám si to úplne presne a nezabudnem na to v živote 😀

autor
25. okt 2023

@natallys a niekoho iného nevieš odporučiť?

natallys
25. okt 2023

Potom už asi len Sliacka, ale to je rovnaké zlo, si myslím 🙂 Nechcem ohovárať alebo čo, ale to sú veľmi zlé doktorky obe podľa mňa.

autor
25. okt 2023

@natallys tak toto som počuť nechcela 😁

mirkamurko
25. okt 2023

Co ja viem tak p.dr.Hurtova je super aj odbornicka a so Sliackou sa to vobec neda porovnat,casenky treba ist dost zavcasu,urcite pred 6.rano a v piatok tusim robi poobede na obj.

autor
25. okt 2023

@mirkamurko a nevieš ako je to s tým čakaním. Ak prídeme si zobrať časenku ráno?

mirkamurko
26. okt 2023

Mala to na nastenke rozpisane

mirkamurko
26. okt 2023

Ja som tam bola zavcasu a mne sa neusla casenka,ale asi som prisla az o 6.30

leni28
26. okt 2023

pozri na ecasenka,tam ma tusim rozpisane,ktore cisla berie doobeda a poobede.Je mila,ustretova.Bola som u nej min tyzden a aj otec.Ani ten nemal co vytknut.Takze asi tak.Ak nechces cakat objednaj sa /ak to nesuri/ cez ecasenku s privolanim.

autor
26. okt 2023

Ďakujeme za info dievčatá

zadarmo1
26. okt 2023

Naposledy mi povedala suseda ze Sliacka už nerobí ze je tam len Hurtová. Ona tam prišla o 5 a už “nemala časenku” lebo bolo veľa ľudí pred ňou a niektorí brali aj 2 čísla a tým pádom jej by už neostalo cislo tak tam ani nečakala.

kamatopo
26. okt 2023

Skús e-časenku. A čo sa týka pani doktorky tak ja k nej chodím roky ( dobrých 15 rokov s rôznymi veciami) a ani raz nebola arogantná či nepríjemná. Vždy bola empatická a milá. Dokonca má zobrala ako urgentný prípad keď aj samotná sestrička nastolila aby som prišla na druhý deň a vystala si radu.

simsica
27. okt 2023

Aj ja som spokojná s p. Doktorkou hurtovou a vždy bola mila

stanislavmartis
5. nov 2023

@natallys asi si ju mýliš s sliackou ta je presne taká ako píšeš