Zmena Edupage ZŠ na SŠ

majka4309
2. sep 2024

Viete mi niekto poradiť ako zmenim synovi edupage aby my ukazovalo sš?stále tam zš kde mu už ale nič neukazuje.na novej škole dostal prihlasovacie údaje....myslíte že stačí dat zrusit konto a prihlásiť nové?

nikaeli
2. sep 2024

Mne to nabehlo samo.. účet zo ZŠ po pár dňoch 'zmizol'. Dokonca mám teraz prváka na ZŠ a odrazu mi už v auguste nabehol aj jeho účet..

majka4309
autor
2. sep 2024

@nikaeli mne s manželom normálne zmizlo konto synovec zo základky a nabehli zo sš...to nie je problém.ale synovi stále ukazuje na mobile konto zo ZŠ a dnes dostal nové údaje do edupage konta tal neviem ci m uto mam odhlásiť a nahodiť nové údaje...

simsalabim
3. sep 2024

@majka4309 ak si s tym nevies rady, napis na podporu Edupage, ja som tak raz pisala a v priebehu par hodin mi odpovedali.

lula313
3. sep 2024

@majka4309 a nezadal zlu mailovú adresu? Vraj v tomto býva chyba, pokial vám nabehlo a jemu nie

katarinaba
3. sep 2024

Ja mam rovnaky problem. V mojom EDU som mala na syna dve konta - stare zo ZS a nove zo SS. Ono ide dokonca o jednu a tu istu skolu, len teda rocniky sa zmenili. Neskor to ZS konto zmizlo same od seba. Ale syn ma vo svojom EDU este stale konto zo ZS a vraj mu ucitelka povedala, ze to musim ja volaco urobit vo svojom EDU. Ale ja tam nic nevidim, ze by som to vedela urobit.

majka4309
autor
4. sep 2024

@katarinaba áno už sme to poriesili.treba vymazať konto zš a nahodiť nové údaje ktoré dostal na SŠ.hned sa mu to prehodi

majka4309
autor
4. sep 2024

@katarinaba normálne v synovom mobile alebo aj notebooku zadáte nové prihlasovacie údaje ktoré dostal od tr.ucitela na SŠ a konto zo ZŠ sme vymazali.teraz mu už pekne ukazuje len konto sš.

katarinaba
4. sep 2024

@majka4309 ano, vcera vecer mi povedal, ze dostal nove prihlasovacie udaje, uz mu to ide.
Dakujem.